کوشکی: جدایی نکونام برای همه شوکه کننده بود

0
80کد خبر : ۱۸۷۲۲۸۲ |
۰۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲ |
۱٫۲K بازدید |

۰
دیدگاه

می‌توانستیم الهلال را شکست دهیم؛


هافبک تکنیکی تیم فوتبال فولاد خوزستان ابراز امیدواری کرد نمایش‌های آسیایی این تیم در لیگ برتر و جام حذفی ادامه داشته باشد.

کوشکی: جدایی نکونام برای همه شوکه کننده بود

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا کوشکی هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفتگئ با خبرنگاران در مراسم استقبال از تیم در فرودگاه اهواز  درباره کنار رفتن از لیگ قهرمانان آسیا گفت: متاسفانه صعود کنیم ولی نسبت به بازی‌ای که انجام دادیم، راضی کننده بود. علی رغم اینکه می‌توانستیم الهلال قهرمان چندین دوره آسیا را شکست دهیم، نتوانستیم و بدشانسی آوردیم. امیدوارم در لیگ و جام حذفی بتوانیم عملکرد مورد نیاز را داشته باشیم.

از کوشکی درباره آینده فولاد با توجه به تغییر و تحولات ایجاد شده پرسیدند و این بازیکن در واکنش به این سوال گفت: فولاد با بازیکنان و کادر مدیریتی‌ای که دارد مطمئنا می‌تواند به جایگاهی که مد نظر داریم، دست پیدا کنیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد.
هافبک فولاد خوزستان سپس در واکنش به این سوال که آیا اتفاقات اردوی قطر او را شوکه نکرده است، اینطور پاسخ داد: خب این اتفاقی بود که نه تنها برای ما که برای تمام مردم شوکه کننده بود. اتفاقی بود که در چنین موقعیتی خیلی کم رخ می‌دهد. باز هم خدا را شکر که تیم تمام تلاشش را کرد. خوب بازی کرد و اینکه باختیم چیزی از ارزش های تیم کم نشد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید