خانه اقتصادی یک نماینده: خودروسازان هر روز برای مردم کشور خواب تازه‌ای می‌بینند/ بازار را تشنه می گذارند تا قیمت ها را افزایش دهند / سیر هم نمی شوند

یک نماینده: خودروسازان هر روز برای مردم کشور خواب تازه‌ای می‌بینند/ بازار را تشنه می گذارند تا قیمت ها را افزایش دهند / سیر هم نمی شوند

0
یک نماینده: خودروسازان هر روز برای مردم کشور خواب تازه‌ای می‌بینند/ بازار را تشنه می گذارند تا قیمت ها را افزایش دهند / سیر هم نمی شوند

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایلنا: نماینده مردم پیرانشهر در مجلس، گفت: مافیای خودرو امید مردم را ناامید کرده و خودروسازان با انحصار ایجاد شده بازار را تشنه می گذارند تا قیمت ها را افزایش دهند، سیر نیز نمی شوند.

کمال حسین پور در نشست علنی امروز (دوشنبه، یکم اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: تیم اقتصادی دولت کار را رها کرده، نرخ ارز سر به فلک کشیده و هر روز از ارزش پول ملی کاسته می شود. موج تورمی جدیدی در راه است و تیم اقتصادی دولت تماشاچی می باشد.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چرا به توصیه دلسوزان نظام و نمایندگان مردم توجه نمی شود و چرا مدیریت تیم اقتصادی در دولت تغییر نمی کند، مدیریت فعلی هر هنری داشته پیاده کرده و مردم هنر آن ها را دیده اند، باید مدیریت را به افراد کاربلد سپرد.

وی عنوان کرد: وزارت صمت برای خودرو بازاری کاملا انحصاری ایجاد کرده و خودروهای بی کیفیت و گران قیمت را به بازار عرضه می کند، خودروسازان هر روز برای مردم کشور خواب تازه ای می بینند، خواب های آشفته خودروسازان کام مصرف کنندگان واقعی را تلخ کرده است.

حسین پور افزود: این چه مدیریت و کیفیتی است، ظلم نیز حدی دارد، وزیر صنعت، معدن و تجارت تنها نظاره گر بوده و نگران است مبادا چینی نازک مدیریت ترک بردارد. مافیای خودرو امید مردم را ناامید کرده و خودروسازان با انحصار ایجاد شده بازار را تشنه می گذارند تا قیمت ها را افزایش دهند، سیر نیز نمی شوند.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید