صحبتهای بودار مدیر فولاد: نکونام پیامم را گرفت و رفت!

0
65کد خبر : ۱۸۷۲۳۱۱ |
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۷ |
۱۱٫۷K بازدید |

۰
دیدگاه

بعد از تغییر سه مدیرعامل من می‌خواستم اصلاح کنم


رادکیا می‌گوید نکونام قبل از استعفا پیام اصلاحات مدیریتی باشگاه فولاد را گرفته بود.

صحبتهای بودار مدیر فولاد: نکونام پیامم را گرفت و رفت!

به گزارش “ورزش سه”، حمیدرضا رادکیا، سرپرست مدیرعاملی باشگاه فولاد در گفت‌وگو با برنامه شبهای فوتبالی در خصوص جدایی نکونام گفت: آقای نکونام در زمان مدیرعاملی آقای رضایی، گرشاسبی و آذری بودند و بنده هم در همان مقطع و البته قبل از ایشان در باشگاه بودم و چند سال مشترک را داشتیم. به جز مسائل فنی، چون در هیئت مدیره بودم می‌توان این ادعا را کرد که در جریان همه چیز بودم.

او در مورد صعودشان از یک هشتم و سپس استعفای سرمربی‌شان بیان کرد: یک صعود تاریخی برای فولاد اتفاق افتاد و دوست داشتم این صعود تاریخی تداوم داشته باشد و این رفتار قابل پیش‌بینی نبود. این اتفاق در دنیای غیرمترقبه هم غیرمترقبه بود! من به محض اینکه خبر را شنیدم از اهواز به تهران و بعد هم بالا سر تیم آمدم. ما می‌خواستیم آموخته عربستان تکرار نشود. برنامه ما برای سه بازی بود. درست است در مستطیل سبز همه چیز مشخص می‌شود اما بازی اول از قبل مشخص بود و مطمئن بودیم از صعود. ما با کادر و همه عزیزان تصمیم گرفتیم که بازی اول را رئیس هیئت مدیره باشند و از بازی دوم من به تیم ملحق شوم.

رادکیا ادامه داد: باشگاه فولاد با آمدن آقای نکونام تاثیرات مثبتی گرفته است. انتظار رفتن در این مقطع را نداشتم. ماموریت من اصلاح بود. در زمان آقای نکونام سه مدیرعامل عوض شده و وظیفه من اصلاح بود. این اصلاحات را همه ارکان باشگاه متوجه شدند از تیم بزرگسالان تا تیم‌های پایه و فولاد ب و ستاد باشگاه. قطعا آقای نکونام پیام من را گرفته بود. آقای نکونام روز اول به من گفته بود فرمانده بلامنازع بخش فنی است. من هم در بحث مدیریتم حرفه‌ای عمل می‌کنم.

او در خصوص اینکه آیا نکونام در مورد استعفا از قبل چیزی گفته بود یا خیر بیان کرد: با آقای نکونام صحبتی نکردم و وظیفه رئیس هیئت مدیره بود. من قبل از بازی با ایشان صحبت کردم و آرزوی موفقیت داشتم و بعد از بازی هم با پیام صوتی تبریک و خسته نباشید گفتم. قضاوت این قضیه را چون خود آقا جواد نیست، منصفانه نمی‌دانم و برعهده افکار عمومی می‌گذارم. همین فیدبک یکی، دوروزه مسائل را مشخص کرده اما توقع داشتم اگر قصد استعفا دارد قبل از مسابقات اعلام کند. اصلا صحبتی از استعفا نبود. پیام اصلاحات باشگاه و اینکه مدیریت باشگاه مثل سابق نخواهد بود را شنیده بود. سایت باشگاه یکی از مثال‌ها است. سایت باشگاه در طول سه چهارسال گذشته در اختیار سرمربی بوده و یک تیم رسانه‌ای مستقل داشته و من این را نپذیرفتم و از روز اول اعلام کردم که من سیاست رسانه‌ای یکپارچه و متمرکز را قبول دارم و هدف سایت هم حمایت از تیم باشگاه است. مدیریت رسانه در اختیار تیم بزرگسالان بود و فکر می‌کنم وقتی این را داشته باشید، قدرت دست شماست.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید