ناگلزمان: تحت‌فشارم ولی هواداران به تیم پشت نمی‌کنند

0
59کد خبر : ۱۸۷۲۴۶۱ |
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵ |
۳۰۵ بازدید |

۰
دیدگاه


یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ، در آستانه بازی حساس فردا مقابل یونیون تایید کرد که با فشارهای زیادی مواجه است، ولی گفت هواداران بایرن به تیمشان پشت نخواهند کرد.

ناگلزمان: تحت‌فشارم ولی هواداران به تیم پشت نمی‌کنند

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ فردا در هفته بیست و دوم بوندس‌لیگا در خانه خود، آلیانز آرنا، به مصاف یونیون برلین می‌رود.

این بازی برای یولیان ناگلزمان و شاگردانش از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است. حساسیتی که از نزدیکی سه تیم صدر جدول می‌آید. تا پیش از بازی‌های امشب سه تیم بایرن مونیخ، یونیون برلین دو دورتموند هر سه ۴۳ امتیازی بودند و به لطف تفاضل گل در رتبه‌های اول و سوم ایستاده بودند.

بایرن امشب بعد از پیروزی دورتموند بر هوفنهایم صدرنشینی را از دست داد و حالا فردا تنها در صورت پیروزی است که می‌تواند صدر را از دورتموند پس بگیرد.

یولیان ناگلزمان در آستانه این مسابقه به تحسین یونیون برلین پرداخت و البته به خاطر انتقادهای شدیدش به داور دیدار قبلی بایرن عذرخواهی کرد.

1805774

بازی با یونیون هیچوقت ساده نیست
من برای این بازی هیجان زیادی دارم و انتظارم این است که شاهد یک بازی سطح بالا باشیم. بازی با یونیون همیشه دشوار است. بازی با آنها هیچوقت ساده نیست چون فضاهای خیلی کمی در اختیار حریف می‌گذارند. شک ندارم بازی جذاب و هیجان‌انگیزی خواهید دید و البته امیدوارم در نهایت نتیجه به سود ما باشد.

یونیون هم مثل بایرن پرطرفدار است
یونیون در این فصل پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته. آنها کم فراز و نشیب کار کرده‌اند و وقتی متوجه شدند چه سبک فوتبالی برایشان مناسب است، همان را ادامه می‌دهند. روحیه تیمی یونیون فوق‌العاده است. ما قرار است با تیمی بازی کنیم که مثل خودمان پرطرفدار است.

شکست مقابل گلادباخ در بازی قبلی
ما در مقابل گلادباخ نتیجه‌ای که می‌خواستیم را نگرفتیم. وظیفه ما در بایرن مونیخ این است که در تک تک بازی‌ها پیروز بشویم. برای همین است که تحت فشار هستیم. من این را قبول دارم. ولی نباید فکر کنید وقتی هواداران انتقاد حتی تند می‌کنند، معنی‌اش این است که به تیمشان پشت کرده‌اند.

جریمه ناگلزمان به دلیل انتقاد از داور بازی قبلی بایرن
حرفی که من زدم اشتباه بود و البته به خاطرش جریمه شدم. جریمه‌ای که چندان کم هم نیست. باید از این به بعد احساساتم را بیشتر کنترل کنم. حالا باید پنجاه هزار یورو بپردازم.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید