حرکت باشکوه هواداران نیوکاسل بعد از باخت در فینال

0
59کد خبر : ۱۸۷۲۶۷۷ |
۰۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲ |
۲٫۵K بازدید |

۰
دیدگاه

شاگردان ادی هاو تاریخ ساز نشدند اما تشویق شدند


هواداران تیم نیوکاسل در اقدامی جالب توجه، به تشویق دسته جمعی بازیکنان این تیم بعد از شکست در فینال امشب پرداختند.

حرکت باشکوه هواداران نیوکاسل بعد از باخت در فینال

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد با برتری ۲-۰ مقابل نیوکاسل موفق به فتح جام اتحادیه شد تا بعد از شش سال، طعم کسب جام را بچشد. این شکست، ناامیدی هزاران هوادار نیوکاسل را به همراه داشت که بعد از ۲۴ سال انتظار، حضور در فینال را با جام به پایان نرساندند.

شاگردان ادی هاو به دنبال کسب اولین جام مهم خود بعد از سال ۱۹۶۹ در ورزشگاه ومبلی بودند اما حریف شاگردان آماده تن هاخ نشدند. با این وجود، هواداران نیوکاسل در اقدامی جالب توجه بعد از پایان بازی تلاش اعضای تیم را ستوده و به احترام شان از جای خود برخاستند.

1806172

برای بسیاری از هواداران نیوکاسل حاضر در ورزشگاه، این فینال اولین فینال عمرشان بود. آنها حسابی تیم شان را در طول بازی تشویق کردند و شاگردان هاو هم برای هدف هیجان انگیز و تغییر تاریخ حسابی جنگیدند. آنها اما بدشانس بودند که گیر آماده ترین منچستر این چند سال اخیر افتادند و شانسی برای برد نداشتند.

هواداران نیوکاسل اما قدردان روحیه جنگنده و بازی خوب تیم شان در فینال بودند و بعد از به صدا در آمدن صوت پایان بازی، به صورت یکپارچه، پرچم های سیاه و سفیدی را که برای قهرمانی آماده کرده بودند را به اهتزاز درآورده و برای شاگردان هاو، دست و هورا کشیدند.

1806173

این حرکت هواداران نیوکاسل جو باشکوهی به ورزشگاه ومبلی داد و برای لحظاتی حتی جشن قهرمانی یونایتدی ها را نیز تحت الشعاع قرار داد. بازیکنان تیم نیوکاسل نیز در این لحظات با چهره هایی غمگین و گاها اشک آلود به ابراز احساسات هواداران پاسخ دادند.

1806174منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید