خانه ورزشی خونریزی رئال پس از ال‌کلاسیکو شروع شد

خونریزی رئال پس از ال‌کلاسیکو شروع شد

0
خونریزی رئال پس از ال‌کلاسیکو شروع شد

[ad_1]


کد خبر : 1872619 |
07 اسفند 1401 ساعت 16:02 |
9.6K بازدید |

0
دیدگاه

گزارش مارکا


رئال مادرید پس از ال‌کلاسیکوی رفت لالیگا 15 امتیاز از دست داده و روند نتایج سینویسی این تیم همچنان ادامه دارد.

خونریزی رئال پس از ال‌کلاسیکو شروع شد

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید شب گذشته با توقف خانگی برابر اتلتیکو مادرید یک قدم دیگر از قهرمانی لالیگا دورتر شد و اگر بارسا امشب آلمریا را شکست دهد، کسب قهرمانی برای رئال چیزی شبیه به معجزه خواهد بود. به فاصله 15 هفته تا پایان لالیگا هیچ تیمی نتوانسته فاصله 10 امتیازی با صدرنشین را جبران کند و بارسا هم در تاریخش چنین فاصله امتیازی را از دست نداده است.

1805833

کارلو آنچلوتی در ابتدای فصل گفته بود که یکی از اهداف مهم رئال فتح لالیگا خواهد بود. از سال 1989 سابقه نداشته که یک مربی بتواند رئال را دو بار متوالی قهرمان لالیگا کند. لئو بین هاکر هلندی 34 سال پیش به این موفقیت رسید، ولی کارلتو بعید است بتواند رکورد مربی هلندی را تکرار کند.

1753837

افت رئال دقیقا پس از بازی رفت برابر بارسا شروع شد. رئال در برنابئو ضمن ارائه یک بازی برتر توانست 3-1 بارسا را شکست دهد و فاصله‌اش در صدر را به سه امتیاز افزایش داد. پس از آن رئال مادرید از 42 امتیاز ممکن تنها 27 امتیاز کسب کرده و 15 امتیاز از دست داده است. رئال به ویارئال، رایووایه‌کانو و مایورکا باخته و برابر سوسیداد، اتلتیکو و خیرونا نیز متوقف شده است.

در همین مقطع بارسلونا از 14 بازی خود 13 برد کسب کرده و تنها برابر اسپانیول با تساوی 1-1 متوقف شده است. خونریزی رئال پس از ال‌کلاسیکوی رفت شروع شد و هنوز متوقف نشده است. رئال حالا همه تمرکز خود را روی لیگ قهرمانان و کوپا دل ری خواهد گذاشت و در لالیگا فقط چشم به معجزه دارد.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید