مدیر جدید فوتبال ایران وزنه‌بردار و کشتی‌گیر نیست

0
61کد خبر : ۱۸۷۲۴۷۰ |
۰۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۰ |
۳۱۹ بازدید |

۰
دیدگاه

اولین مصاحبه نایب‌رئیس جدید فدراسیون فوتبال


مریم منظمی در گفت‌وگو با “ورزش سه” از اهدافش برای موفقیت در فدراسیون فوتبال گفته است.

مدیر جدید فوتبال ایران وزنه‌بردار و کشتی‌گیر نیست

به گزارش “ورزش سه”، بالاخره بعد از گذشت بیش از  ۱۰ ماه، صندلی نایب‌رئیسی زنان در فدراسیون فوتبال نیز صاحب مدیر شد، فدراسیون فوتبال به طور رسمی از نام مریم منظمی به عنوان سرپرست نایب رئیسی زنان پرده‌برداری کرد و منظمی نیز در اولین مصاحبه خود با “ورزش سه” از عزم راسخ خود برای سامان دادن به اوضاع فوتبال زنان گفته است.

منظمی که در سال‌های گذشته به عنوان نایب‌رئیس فدراسیون‌های کشتی و وزنه‌برداری فعالیت داشته است، در خصوص پیشینه خود در ورزش گفت: من به صورت حرفه‌ای در رشته دو و میدانی فعالیت داشته‌ام، تحصیلات بنده نیز دکتری تربیت بدنی است و از ابتدا در ورزش بوده‌ام. در نخستین سالی که فوتسال زنان نیز راه‌اندازی شد حضور پررنگی در این ورزش داشته‌ام و حالا هم افتخار این را دارم که در فدراسیون فوتبال به این حوزه در ورزش زنان خدمت کنم.

منظمی در ادامه از اعتماد ریاست فدراسیون تشکر می‌کند و در خصوص برنامه‌های آتی خودش در این فدراسیون سخن می‌گوید: ابتدا از آقای تاج و مدیرانی که به بنده اعتماد کردند تشکر می‌کنم. همین امروز هم به فدراسیون فوتبال رفتم و در جریان برنامه‌های آتی قرار گرفتم و عزم راسخی برای موفقیت در این فدراسیون دارم. سه تورنمنت مهم در حوزه زنان در پیش داریم که باید تمام توان خود را برای کسب موفقیت در این تورنمنت‌ها به کار بگیریم.

او در پایان گفت: از حمایت رسانه‌ها تشکر می‌کنم، امیدوارم که بتوانم در طی این دو سال، خدمت خوبی به جامعه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی داشته باشم.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید