خانه اقتصادی سخنگوی کمیسیون تلفیق: سلبریتی‌ها با درآمد سالیانه بالای ۳۲۰میلیون باید مالیات بدهند

سخنگوی کمیسیون تلفیق: سلبریتی‌ها با درآمد سالیانه بالای ۳۲۰میلیون باید مالیات بدهند

0
سخنگوی کمیسیون تلفیق: سلبریتی‌ها با درآمد سالیانه بالای ۳۲۰میلیون باید مالیات بدهند

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه درباره بحث اخذ مالیات از سلبریتی‌ها و حوزه فرهنگ و هنر، گفت: این موضوع در تبصره ۶ لایحه آمده به این صورت که تا سقف درآمدی ۳۲۰ میلیون معاف و بالاتر از آن باید تابع قانون باشند.

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه درباره جلسات مجلس و بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ گفت: در بحث بررسی تلفیق بودجه امسال جزء سال‌هایی بود که تعامل خیلی خوبی بین مجلس و دولت وجود داشت و در راستای اهداف مردم بودجه در حال بررسی است و سال آینده در حوزه بودجه ریزی و به مبتنی بر عملکرد پیشبینی می‌شود که بودجه خوبی باشد البته تا الان هم مشکلی نداشته و تنها مسئله ان تاخیر در ارسال به مجلس بود که منجر به فشرده شدن وقت ما شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق ادامه داد: در کمیسیون تلفیق پنجاه جلسه گذاشتیم که سیزده جلسه بررسی کلیات و سی و هفت جلسه هم جزئیات درآمدی منابع و مصارف بود، تعامل نیز با دولت در همسویی برای بررسی مصوبات خوب بود.

زارع درباره بحث اخذ مالیات از سلبریتی‌ها و حوزه فرهنگ و هنر، گفت: این موضوع در تبصره ۶ لایحه آمده به این صورت که تا سقف درآمدی ۳۲۰ میلیون معاف و بالاتر از آن باید تابع قانون باشند.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید