شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان فینالیست شدند

0
94کد خبر : ۱۸۷۳۰۷۲ |
۰۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳ |
۹۵ بازدید |

۰
دیدگاه

بسکتبال بانوان|


تیم‌های شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان با پیروزی‌های دوم در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور، به فینال این رقابت‌ها راه یافتند.

شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان فینالیست شدند

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از خبرگزاری فارس، بازی‌های دوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان در شهرهای گرگان و آبادان برگزار شد و شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان با برتری مقابل حریفان خود به فینال این دوره از مسابقات راه یافتند.

شهرداری گرگان که در بازی اول مقابل گروه بهمن تهران در سالن دانشگاه صنعتی شریف تهران به برتری قاطع ۶۰_۴۳ رسیده بود در دیدار دوم مقابل گروه بهمن نیز برتری خود را تکرار کرد.

در این دیدار شاگردان نیکا بیک لیک لی مقابل شاگردان فریناز طائرپور پیروزی ۷۳_۵۱ را رقم زدند تا به فینال راه یابند.

تیروژ حیات کردستان در حالی بازی دوم مقابل پالایش نفت آبادان را  پیروز شد که در بازی اول در سنندج ، برتری قاطع ۶۶ _۳۹  را بدست آورده بود.

تیروژ حیات کردستان در آبادان هم پالایش نفت آبادان را با نتیجه ی ۶۶_۵۹  شکست داد و فینالیست شد. بنابراین فینال لیگ  برتر بسکتبال بین تیم های شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان برگزار می شود و تیم‌های گروه بهمن تهران و  پالایش نفت آبادان که در مرحله نیمه نهایی شکست خوردند، برگزار کننده دیدار رده‌بندی خواهند بود.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید