سلطانی مهر: تیم ما اهل اما و اگر نیست

0
67کد خبر : ۱۸۷۳۱۵۸ |
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۰ |
۲۱۱ بازدید |

۰
دیدگاه


هافبک ذوب آهن می‌گوید با توجه به شخصیت و پتانسیلشان جایگاه این تیم در نیمه بالای جدول است.

سلطانی مهر: تیم ما اهل اما و اگر نیست

به گزارش “ورزش سه”، ذوب آهن اولین برد خود را در نیم فصل دوم مقابل مس کرمان رقم زد. محمد سلطانی مهر، هافبک ذوب آهن، در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: این دیدار برای هر دو تیم مهم بود، سه امتیاز این بازی خانگی برای ما اهمیت زیادی داشت. به نظرم این دیدار یک بازی ۶ امتیازی بود چرا که دو تیم در جدول فاصله کمی داشتند. بازی را خوب شروع کردیم و در ادامه فشار زیادی به تیم حریف آوردیم که منجر به اشتباه مدافع آن‌ها شد و ما به گل رسیدیم. بعد از گل در فاز دفاعی خیلی خوب کار کردیم و توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. این برد در ادامه راه کمک زیادی به ما می‌کند.

او ادامه داد: ما دو بازی مهم دیگر مقابل تیم‌های پیکان و نساجی در پیش داریم. سعی می‌کنیم بازی به بازی در مسیر پیشرفت حرکت کنیم. فقط یک روز بعد از برد خوشحال بودیم و از الان باید روی بازی بیرون از خانه‌ خود مقابل پیکان تمرکز کنیم و خیلی امیدواریم بتوانیم هر سه امتیاز این دیدار را بگیریم.

این بازیکن در مورد وضعیت ذوب آهن افزود: هر تیمی ممکن است در مقطعی از فصل دچار افت شود. تیم ما هم از این قاعده مستثنی نیست. ما در فصل گذشته هم  تقریبا در همین مقطع از فصل افت داشتیم‌‌. به هر حال خدا را شکر می‌کنم که خیلی زود توانستیم نوار ناکامی‌های خود را قطع کنیم تا در پایان فصل کار به اگر و اما نکشد.
جایگاه واقعی ذوب آهن با توجه به سابقه و بازیکنان و کادرفنی که در اختیار دارد در این رده از جدول نیست‌. تیم ما شخصیت و پتانسیل بالایی دارد ‌و همیشه باید در نیمه بالای جدول حضور داشته باشد. امیدوارم در ادامه فصل، امتیازات بیشتری کسب کنیم تا در پایان فصل ذوب آهن را در بالای جدول ببینیم.

سلطانی مهر در پایان در مورد دیدار هفته آینده اضافه کرد: به بازیکنان و کادرفنی تبریک و خسته نباشید می‌گویم، امیدوارم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا برای پیکان که فاصله کمی با ما دارد، آماده شویم. امتیازات بازی رو در رو بسیار مهم است. امیدوارم در این بازی هم موفق باشیممنبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید