من مخالفم، ولی هری کین ممکن است به بایرن بیاید

0
61کد خبر : ۱۸۹۴۹۵۵ |
۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶ |
۴٫۷K بازدید |

۳
دیدگاه

اولی هوینس:


اولی هوینس، رئیس سابق بایرن مونیخ، می‌گوید این باشگاه آلمانی برای انجام یک خرید گران‌تر از ۱۰۰ میلیون یورو آماده است؛ ولی او اعتقاد دارد هری کین گزینه مناسبی برای بایرن نخواهد بود.

من مخالفم، ولی هری کین ممکن است به بایرن بیاید

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد هری کین با تاتنهام در سال ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد و او که در این فصل عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه انگلیسی را به خود اختصاص داده، تا این لحظه از تمدید قراردادش خودداری کرده است. همین باعث شده شایعات متعددی درباره جدایی و مقصد احتمالی‌اش در تابستان آینده مطرح بشود.

یکی از مهم‌ترین مقاصد احتمالی هری کین، باشگاه آلمانی بایرن‌مونیخ اعلام شده است. هری کین تشنه قهرمانی و فتح جام است و به این نتیجه رسیده که حضور در تاتنهام نمی‌تواند او را به این خواسته برساند. بایرن مونیخ از این نظر می‌تواند برای او گزینه ایده‌آلی باشد.

1830668

اما اولی هوینس، رئیس سابق باشگاه بایرن‌مونیخ که در حال حاضر به‌عنوان رئیس افتخاری و عضو مشاور هیئت‌مدیره باشگاه فعالیت می‌کند، می‌گوید در جلسات تصمیم‌گیری هیئت‌مدیره علیه خرید گران‌قیمت هری کین رأی خواهد داد.

هوینس که با اسکای آلمان صحبت می‌کرد، گفت: «من می‌توانم تصور کنم بایرن خریدی گران‌تر از ۱۰۰ میلیون یورو داشته باشد؛ ولی اگر بخواهم به مسئله مشخص هری کین اشاره کنم، من قبلاً نظرم را در این‌باره گفته‌ام. کین تقریبا ۳۰ ساله است و تاتنهام سال پیش پیشنهاد ۱۶۰ میلیون یورویی سیتی برای خرید او را رد کرد. به همین خاطر بود که گفتم تاتنهام هری کین را نخواهد خرید. البته من تنها یک نفر از ۹ عضو هیئت‌مدیره هستم و اگر هشت عضو دیگر بگویند باید او را بخریم، هری کین به بایرن خواهد آمد. ما در دموکراسی زندگی می‌کنیم.»

1830669منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید