تن‌هاخ: بتیس را به هیچ وجه دست‌کم نمی‌گیریم

0
65



کد خبر : ۱۸۹۵۹۶۲ |
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶ |
۴۹۴ بازدید |

۰
دیدگاه


اریک تن‌هاخ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار منچستریونایتد مقابل رئال بتیس گفت تیمش با بهترین بازیکنان مقابل این تیم قرار می‌گیرد چرا که بتیس را حریفی قدرتمند می‌داند.

تن‌هاخ: بتیس را به هیچ وجه دست‌کم نمی‌گیریم

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد فرداشب در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا در خانه رئال بتیس به مصاف این تیم می‌رود.

شاگردان اریک تن‌هاخ در بازی رفت این مرحله که در اولدترافورد برگزار شد موفق شدند پیروزی بزرگی به دست بیاورد و با نتیجه ۴-۱ از سد بتیس عبور کند. به همین علت شیاطین سرخ فردا در اسپانیا کار ساده‌تری در پیش خواهند داشت.

اریک تن‌هاخ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این مسابقه گفت یونایتد مقابل حریفی قوی قرار می‌گیرد و با بهترین تیم و بهترین بازیکنانش به میدان می‌رود.

1832597

مصدومیت گارناچو
نمی‌توانم تاریخ دقیقی برای برگشت او بگویم. می‌دانیم مصدومیتی جدی است و هفته‌ها زمان خواهد برد. مثل مورد کریستین اریکسن دوباره بلافاصله بعد از امضای قرارداد با یک بازیکن شاهد مصدومیت جدی او بودیم. تشخیص پزشکی دادن در صلاحیت من نیست. من او را در حال لنگیدن دیدم و به همین خاطر تعویضش کردم.

خط خوردن آنتونی از فهرست و وضعیت پلیستری
آنتونی بیمار است. ما گزینه‌های جایگزین داریم و تصمیم نهایی را فردا می‌گیریم. الانگا، برونو و پلیستری گزینه‌های ما هستند.

آیا کاسمیرو و برونو فرناندس بازی می‌کنند؟
هر دوی آنها بازی می‌کنند. ما مقابل یک حریف خیلی خوب قرار می‌گیریم. هفته گذشته مقابل آنها نتیجه خوبی گرفتیم، ولی نباید بازی فردا را دست‌کم بگیریم. ما نیازمند بهترین تیممان و بهترین بازیکنانمان هستیم.



منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید