کونسیسائو: از تیمی مثل اینتر انتظار بیشتری داشتم

0
82کد خبر : ۱۸۹۵۸۳۱ |
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۶ |
۱K بازدید |

۰
دیدگاه


سرخیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، به تمجید از تیمش با وجود حذف از لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

کونسیسائو: از تیمی مثل اینتر انتظار بیشتری داشتم

به گزارش “ورزش سه”، پورتو که دیدار رفت را با یک گل به اینترمیلان واگذار کرده بود سه شنبه شب در خانه خود موفق به جبران این شکست نشد و با رضایت دادن به تساوی بدون گل از رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازماند. سرخیو کونسیسائو با وجود این اتفاق از عملکرد تیم خود تمجید کرد.

او در مورد ناکامی شاگردانش در باز کردن دروازه اینتر که به حذف از چمپیونزلیگ انجامید گفت: “ما در هر دو بازی تیم برتر و شایسته زمین بودیم. با این وجود اما در انجام مهمترین کار، یعنی گل زدن ناکام بودیم. به هر حال به شاگردانم تبریک می گویم چرا که امشب یک بازی عالی انجام دادند.”

سرمربی پورتو ادامه داد: “اینتر فقط بعد از اینکه ما ده نفره شدیم تیم برتر میدان بود. در طول ۱۹۰ دقیقه تقابل رفت و برگشت اما پورتو تیم برتر میدان بود. این را با فداکاری بالا، استراتژی مناسب و تحرک قابل توجهی انجام دادیم. در برخی جزئیات و ضربات نهایی اما اشکالاتی داشتیم. تلاش شاگردانم تحت هر شرایطی قابل ستایش بود. ما موفق به صعود نشدیم اما شایسته آن بودیم.”

1832418

کونسیسائو با رد این ادعا که تیمش در نیمه اول ترسو بازی کرد گفت: “من موافق نیستم. تیم ما ترسو بازی نکرد. مقابل اینتری بازی کردیم که عقب نشسته و منتظر اشتباهی از سوی ما بود تا در ضدحمله به گل برسد. آنها به خوبی می دانستند که ما به دنبال گل هستیم. در این شرایط به دنبال این بودیم که در ۲۰-۱۵ دقیقه نخست به گل برسیم و موقعیت هایی هم ایجاد کردیم. از اینتر هم شناخت کاملی داشتیم چون نسبت به بازی رفت تغییر چندانی نکرده بود. ولی خب از آنها انتظار بیشتری داشتیم.”

او در مورد غیبت په په و اوتاویو تاکید کرد: “آنها بازیکنان مهمی هستند ولی نفرات جایگزین خوب جواب پس دادند. من نمی توانم در این مورد بهانه گیری کنم اما قطعا هر مربی‌ای دوست دارد با تمام نیروی ممکن تیمش را به زمین بفرستد.”

با کنار رفتن از لیگ قهرمانان اروپا حالا پورتو تا پایان فصل دو جام دیگر را در پیش دارد؛ جام حذفی و لیگ پرتغال دو جامی هستند که شاگردان کونسیسائو مدعی فتح هر دو به شمار می روند. این مربی در پایان صحبت های خود با اشاره به ادامه مسیر تیمش برای فتح دو جام یاد شده گفت: “حذف شدیم اما همچنان نگاه‌مان رو به جلو است و نسبت به آینده خوش‌بین هستیم. برای فتح جام حذفی و لیگ از همه توان خود استفاده خواهیم کرد و این چیزی بود که من در پایان بازی به شاگردانم تاکید کردم.”منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید