گلف‌ بازی تمام شد: گرت بیل به فوتبال برمی‌گردد

0
67کد خبر : ۱۸۹۶۱۳۰ |
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰ |
۱٫۷K بازدید |

۰
دیدگاه


گرت بیل، اسطوره رئال مادرید، چند ماه بعد از بازنشستگی و کناره‌گیری از فوتبال آماده است تا با به عهده گرفتن نقشی جدید به دنیای فوتبال برگردد.

گلف‌ بازی تمام شد: گرت بیل به فوتبال برمی‌گردد

به گزارش “ورزش سه”، گرت بیل، ستاره فوتبال ولز و اسطوره رئال مادرید، در ماه ژانویه اعلام بازنشستگی کرد. بیل بعد از آنکه با پیراهن تیم ملی کشورش در جام جهانی قطر شرکت کرد بازنشستگی خود را در ۳۳ سالگی اعلام کرد و از فوتبال کناره گرفت.

او از زمان آویختن کفش‌های فوتبالی و خداحافظی با این ورزش به عنوان فوتبالیست مشغول پرداختن به دیگر ورزش مورد علاقه‌اش گلف بوده است. اما راب پیج، سرمربی تیم ملی ولز، امروز به صورت تلویحی تایید کرد که گرت بیل قصد دارد بار دیگر به دنیای فوتبال برگردد.

1832908

راب پیج که فهرست بازیکنان تیم ملی کشورش برای حضور در رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۴ را معرفی می‌کرد به رسانه‌ها گفت گرت بیل در آینده در کادر فنی و مدیریتی تیم ملی ولز به ایفای نقش خواهد پرداخت و او به عنوان سرمربی از این بابت بسیار خوشحال است.

البته سرمربی ولز تصریح کرد که اسطوره فوتبال این کشور در این دوره از رقابت‌های انتخابی در تیم ملی این کشور حضوری نخواهد داشت. باید دید بازگشت گرت بیل به دنیای فوتبال چه زمانی محقق خواهد شد و او در تیم ملی کشورش چه نقشی به عهده خواهد گرفت.

راب پیج در گفت‌وگوی رسانه‌ای خود گفت: “من و گرت بیل با هم صحبت کردیم و می‌توانم بگویم گرت همچنان به تیم ملی کشورش علاقه دارد. اما تصمیم درباره زمان بازگشت با او است. می‌دانم که این برای گرت تصمیم بزرگی خواهد بود. ولی من از قصد او برای بازگشت خوشحالم و می‌دانم حضورش به نفع تیم ملی خواهد بود.”

1832909منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید