پاتریک شیک مرد سال فوتبال چک (عکس)

0
83کد خبر : ۱۸۹۶۹۵۶ |
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۳۰ |
۳۶۲ بازدید |

۰
دیدگاه


پاتریک شیک، مهاجم اهل جمهوری چک بایرلورکوزن، به عنوان مرد سال فوتبال کشور انتخاب شد.

پاتریک شیک مرد سال فوتبال چک (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، مراسم بهترین‌های فوتبال جمهوری چک روز گذشته در هتل هیلتون پراگ برگزار شد و طی آن پاتریک شیک، مهاجم باشگاه بایرلورکوزن آلمان با وجود پشت سر گذاشتن فصلی پر فراز و نشیب جایزه بهترین بازیکن مرد را دریافت کرد.

در کنار این اتفاق خوب، شیک در حال حاضر با یک اتفاق بد نیز دست و پنجه نرم می‌کند. او بعد از دریافت جایزه بازیکن سال فوتبال چک از تشدید مصدومیت خود خبر داد و افزود: “اوضاع مصدومیتم خیلی خوب نیست. فکر می‌کنم به سه تا چهار هفته زمان برای برگشت نیاز دارم.”

1834477

مهاجم بایرلورکوزن که چندی پیش از بند مصدومیت رها شده بود در حال حاضر از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شده فصل گذشته طی ۲۷ بازی ۲۴ گل به ثمر رساند اما امسال با از دست دادن بخش قابل توجهی از بازی‌های فصل، تنها موفق به زدن ۳ گل برای لورکوزن شده است. او امیدوار است تا از اویل اردیبهشت ماه دوباره به جمع شاگردان ژابی آلونسو برگردد.

او که در حال حاضر در کشور خود توسط پاول کولار، پزشک و فیزیوتراپیست مشهور، تحت درمان است در پاسخ به این سوال که آیا چهار هفته دیگر آماده حضور در میدان خواهد شد گفت: “این فقط به من بستگی ندارد اما تلاش می‌کنم و امیدوارم که بتوام در هفته‌های پایانی کنار تیم باشم و کمک کنم.”منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید