داوری که به دلیل تمارض اخطار گرفت! (عکس)

0
64کد خبر : ۱۸۹۷۳۹۷ |
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۴ |
۹۷۵ بازدید |

۰
دیدگاه


یک داور که در جریان مسابقه ای دچار مصدومیت شده بود، به خودش کارت زرد داد.

داوری که به دلیل تمارض اخطار گرفت! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که عادت کرده ایم در برخی از مسابقات و به دلیل تمارض بازیکنان شاهد دریافت اخطار از سوی آنها باشیم، اما حالا برعکس این موضوع اتفاق افتاد و یک داور به دلیل شبیه سازی، از یک بازیکن جوان کارت زرد گرفت.

اتفاق جالبی در جریان یکی از مسابقات زیر ۱۷ سال رخ داد. جایی که یکی از بازیکنان تیم آیندهوون به شوخی، کارت زردی را به داور مسابقه نشان می دهد.

1835320
1835321

در ویدیویی که از این صحنه منتشر شده، داور مسابقه به دلیل مصدومیت روی زمین افتاده و او از سوی کادر پزشکی در حال درمان است. چند بازیکن آیندهوون نیز بالای سر او حاضر هستند که در این لحظه، قاضی میدان برای پیدا کردن کارت زرد، جیب هایش را می گردد.

داور بازی سپس و درحالیکه روی زمین دراز کشیده و پایش توسط تیم پزشکی در حال مداوا است، کارت زرد را به دست یکی از بازیکنان جوان تیم آیندهوون می دهد تا او را به دلیل شبیه سازی، با یک اخطار جریمه کند.

1835323
1835322

و در سوی مقابل نیز، بازیکن شماره ۶ آیندهوون با حرکتی فان و شوخی، کارت را به داور بازی نشان داد و او را جریمه کرد. سپس بازیکنان آیندهوون که در صحنه حاضر بودند به همراه داور، از این وضعیت خنده دار قهقهه زدند.

ویدیوی این اتفاق در فضای مجازی منتشر شد و بازتاب های زیادی داشت. کاربران نیز به سرعت نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و جوک های زیادی ساختند.

1835324
1835325

یکی از هواداران به طعنه گفت: «نیمار به عنوان یک داور». دومی به شوخی گفت: «چرا او var را بررسی نکرد؟». سومی نظر داد: «به همین دلیل است که ما فوتبال را دوست داریم، اینقدر سرگرم کننده است». شخص دیگری نیز نوشت: «بهترین داور تاریخ فوتبال».

این اولین باری نیست که یک بازیکن به شوخی، یک داور را با کارت زرد جریمه می کند. پیش از این نیز پل گاسکوئین در سال ۱۹۹۵ در جریان بازی رنجرز و هیبرنیان این کار را انجام داده بود.

1835326

کارت های زرد از دست داگی اسمیت، داور مسابقه به زمین افتاد و پل گاسکوئین سریع آن را برداشت و به داور یک اخطار نشان داد. اسمیت که به نظر می رسد جنبه این شوخی را نداشت، فورا لطف گاسکوئین را جبران کرد و یک کارت زرد به این بازیکن نشان داد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید