رئال خوش‌شانس بود که رونالدو را بیرون کرد!

0
72کد خبر : ۱۸۹۷۴۷۰ |
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۵ |
۴٫۸K بازدید |

۰
دیدگاه

فابیوکاپلو:


فابیو کاپلو یک بار دیگر از تصمیمش برای بیرون کردن رونالدو از رئال در فصل ۰۷-۲۰۰۶ دفاع کرد.

رئال خوش‌شانس بود که رونالدو را بیرون کرد!

به گزارش “ورزش سه”، فابیو کاپلو، سرمربی نامدار و کهنه‌کار ایتالیایی، در دوران حرفه‌ای طولانی‌مدت و درخشان خود به عنوان سرمربی فوتبال، انواع و اقسام تجربه‌های عجیب و غریب را پشت سر گذاشت ولی او می‌گوید هیچ بازیکنی به اندازه رونالدو نازاریو در دوران حضورش در رئال مادرید برای او مشکل‌ساز نبود.

کاپلو که چند سالی است بازنشست شده، در دو مقطع هدایت رئال را برعهده داشت و هر دو بار این تیم را قهرمان لالیگا کرد. یک بار در فصل ۹۷-۱۹۹۶ و یک بار نیز در فصل۰۷-۲۰۰۶٫ در دومین مقطع، رونالدو نازاریو برای رئال بازی می‌کرد و دیگر درخشش سابق را نداشت. او یک نیم فصل زیر نظر کاپلو دوام آورد و سپس به میلان پیوست.

1470286

کاپلو در مورد قطع همکاری با رونالدو گفت: «رئال خوش شانس بود که رونالدو را بیرون کرد. فکر می‌کنید شوخی می‌کنم ولی این‌طور نیست. او ۹۴ کیلو داشت. از او پرسیدم وقتی با برزیل قهرمان جام جهانی ۲۰۰۲ شد، چند کیلو داشت و پاسخ داد ۸۴ کیلو. او تلاشی هم برای کاهش وزن نمی‌کرد. من معتقدم بودم او با ۹۴ کیلو دیگر نباید برای رئال بازی کند.»

کاپلو ادامه داد :«از او می‌خواستم وزنش را کم کند ولی اصلا توجهی نمی‌کرد. از شب‌گذرانی خوشش می‌آمد و در نهایت باشگاه را مجاب کردم از دست او خلاص شود. قرار بود به یک لیگ عربی برد ولی یک شب سیلویو برلوسکونی، مالک وقت میلان، با من تماس گرفت و در مورد رونالدو پرسید. به او گفتم وزنش زیاد است و تا صبح مشغول عیش و نوش است. او از من تشکر کرد و فردا گاتزتا دلو اسپورت تیتر زده بود که رونالدو به میلان پیوست!»منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید