فرزندان رونالدو هر روز در مدرسه کتک می‌خورند!

0
79کد خبر : ۱۸۹۷۴۹۳ |
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۶ |
۱٫۴K بازدید |

۰
دیدگاه

افشاگری هولناک از خانه رونالدو


جورجینا، همسر رونالدو، در فصل دوم مستند خود فاش کرد که به خاطر شهرت رونالدو، فرزندانشان در مدرسه شرایط تلخی را تجربه می کنند.

فرزندان رونالدو هر روز در مدرسه کتک می‌خورند!

به گزارش “ورزش سه”، پس از پخش فصل اول مستند “من جورجینا هستم”، از نتفلیکس، اخیر فصل دوم این مستند نیز منتشر شد. در فصل دوم، همسر رونالدو پرده از حقیقتی تلخ از فرزندان رونالدو برمی داد. رونالدو پنج فرزند دارد؛ کریستیانو جونیور(۱۲ ساله)، اوا و متئو(پنج ساله)، آلانا(پنج ساله) و ازمرالدا(هفت ماهه). آلانا و ازمرالدا فرزندان او از جورجینا هستند.

1835527

جورجینا در این مستند فاش می کند که همواره از بچه‌هایش می خواهد که از خشونت پرهیز کنند و حتی اگر در مدرسه(یا مهد) با زورگویی و خشونت روبه‌رو شوند نیز هیچ واکنشی نشان ندهند.

جورجینا فاش کرد که آنها تقریبا هر روز در مدرسه مورد ضرب و شتم قرار می گیرند و هرگز نیز از خود دفاع نمی کنند:«به خاطر شهرت رونالدو این رفتارهای خشونت‌آمیز از جانب دیگر بچه‌ها عجیب نیست و من متوجه می شوم چون اغلب فرزندانم با گریه به خانه بر می گردند. دفاع از خود را بلند نیستند؟ اینطور نیست. واقعیت این است که هرگز دوست ندارم فرزندانم با افراد دیگر به خشونت رفتار کنند.»

1835528

جورجینا همچنین فاش کرد که او یک مادر سختگیر است و با وجود زندگی مرفه و لوکس، او همیشه به بچه هایش سخت می گیرد: «من به آنها توضیح می دهم که باید وعده غذایی را کامل بخورند و غذا نباید اضافه بیاید. اگر بخشی از ناهار را نخورند، همان را باید به عنوان میان وعده یا شام مصرف کنند. اگر این کافی نباشد، ویدیوهایی از کودکان گرسنه را به آنها نشان می دهم و به آنها توضیح می دهم که اگر اصرار داشته باشند چیزی را که آماده شده، نخورند، ممکن است همین اتفاق برای آنها بیفتد.»منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید