برد نفس گير ذوب آهن مقابل نفت عراق در وقت اضافه

0
66کد خبر : ۱۸۹۸۱۴۸ |
۱۰ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۹ |
۲۱۷ بازدید |

۰
دیدگاه

شاگردان كوهيان يك گام به نيمه نهايى نزديك تر شدند


اولین بازی دو تیم ذوب آهن و نفت عراق در مرحله پلی آف سوپر لیگ غرب آسیا با پیروزی ذوب آهن به پایان رسید.

 برد نفس گير ذوب آهن مقابل نفت عراق در وقت اضافه

به گزارش ورزش سه، تیم های ذوب آهن اصفهان و نفت عراق در اولین بازی خود در مرحله پلی آف سوپر لیگ غرب آسیا از ساعت ۲۲ در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان برتری ۱۰۹_ ۱۰۲ ذوب آهن رقم خورد.

این بازی در کوارتر اول با نتیجه ی ۲۸_۱۸ به سود نفت عراق به پایان رسید. در کوارتر دوم نتیجه ۲۴-۲۹ به سود نفت عراق بود تا در پایان نیمه اول پیروزی ۵۷_ ۴۱ تیم میزبان به ثبت برسد.

در کوارتر سوم ذوب آهن به بازى برگشت و ۲۵_۲۴ به برتری رسید. کوارتر چهارم هم در اوج حساسبت و هيجان با پیروزی ۲۷_۲۲ ذوب آهن همراه بود تا دو تیم در امتياز ۹۳-۹۳ در پایان ۴۰ دقیقه به نتیجه مساوی برسند.
بازی در پنج دقیقه وقت اضافه هم با برتری شاگردان فرزاد کوهیان همراه بود و نماینده ایران پیروزی ۱۰۹ _۱۰۲ را در پايان يك بازى سخت و جذاب به ارمغان آورد .

بازی دوم این دو تیم ۱۶ فروردین از ساعت ۲۲ در بغداد برگزار می شود. هر تیمی به دو‌ پیروزی از سه بازی دست یابد به مرحله نیمه نهایی صعود می کند. البته در صورت نیاز به بازی سوم برای تعیین تیم برنده این مرحله ؛ دو تیم ذوب آهن و نفت عراق ۲۳ فروردین در سالن بسکتبال مجموعه ی ورزشی آزادی تهران به مصاف هم می روند.
برنده ی این بازی در مرحله نیمه نهایی با شهرداری گرگان مصاف خواهد داد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید