وداع ویکتور اوسیمن با نقاب جادویی

0
72کد خبر : ۱۸۹۸۳۳۷ |
۱۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۰ |
۱٫۵K بازدید |

۰
دیدگاه

مهاجم نیجریه‌ای خرافاتی‌های ناپل را نگران کرد


ویکتور اوسیمن در بازگشت از اردوی تیم ملی کشورش متوجه گم شدن یک نقاب جادویی خود شد.

وداع ویکتور اوسیمن با نقاب جادویی

به گزارش ورزش سه، ویکتور اوسیمن، ستاره خط حمله ناپولی، پس از برخورد با میلان اشکرینیار در جریان بازی با اینتر در نوامبر ۲۰۲۱ که به آسیب جدی از ناحیه استخوان گونه او انجامید، اقدام به استفاده از یک ماسک صورت کرد که در کنار محافظت از صورت او، به یک ابراز خرافاتی هم تبدیل شده است.

زمانی که اوسیمن در ژانویه ۲۰۲۲ به زمین بازگشت، ماسک محافظ را به چهره داشت. این ماسک خیلی زود به بخش جدا نشدنی از فوتبال و زندگی ستاره نیجریه ای تبدیل شد. از شادی گل تا کیک تولد و تخم مرغ عید پاک… هر جایی که در این مدت نامی از اوسیمن بوده، ردپایی از این ماسک هم دیده می شود.

1837229

هواداران ناپولی هم به دیدن ستاره خود با این ماسک عادت کرده و طی بازی های اخیر در ورزشگاه مارادونا هم بسیاری از آنها را با ماسک هایی مشابه می بینیم.

مهاجم گلزن ناپولی در بازگشت از اردوی تیم ملی کشورش متوجه شد که این ماسک را گم کرده است. ولی جایگاه ویژه خرافات میان هواداران ناپولی باعث شده تا کارکنان ارتوپدی که این ماسک را ساخته اند به سرعت یک ماسک جدید طراحی کرده و آن را در اختیار اوسیمن بگذارند.

البته این ماسک تا بازی با میلان آماده نخواهد شد و اوسیمن باید در این دیدار حساس ماسک قدیمی خود را استفاده کند. او به هیچ وجه قصد ندارد در این مقطع حساس از فصل بدون ماسک بازی کند و بهانه ای دست هواداران خرافاتی ناپولی بدهد.

1837230منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید