هنوز شانس به ستاره استقلال رو نکرده!

0
63کد خبر : ۱۸۹۸۴۴۲ |
۱۲ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۳۰ |
۲۲٫۲K بازدید |

۰
دیدگاه

سجاد در حسرت گلزنی:


سجاد شهباززاده، مهاجم باتجربه استقلال، همچنان در حسرت گلزنی با لباس این تیم است.

هنوز شانس به ستاره استقلال رو نکرده!

به گزارش “ورزش سه”، بعد از سپری کردن روزهایی خوب در لباس سپاهان، سجاد شهباززاده در فصل تابستان سال گذشته تصمیم به جدایی از این تیم و بازگشت به تهران گرفت. در حالی که همه اخبار حاکی از احتمال انتقال این مهاجم باتجربه به پرسپولیس بود، او در نهایت ترکش‌های این انتقال جنجالی را نپذیرفته و تصمیم گرفت دوباره لباس تیم سابق خود را به تن کند.

اما حدود هفت ماه از بازگشت سجاد شهباززاده به استقلال گذشته و او حتی یک بار نیز موفق به گلزنی نشده است. در جریان برتری ۰-۲ امشب استقلال مقابل ذوب آهن در اولین بازی سال جدید این تیم در ورزشگاه آزادی بود که ریکاردو ساپینتو در دقیقه ۶۷ تصمیم گرفت سجاد شهباززاده را به جای ارسلان مطهری وارد زمین کند، اما این بازیکن در حدود ۳۰ دقیقه حضور خود در زمین کار خاصی نکرد و باز هم در گلزنی ناکام ماند.

با ادامه این روند، سجاد شهباززاده کار دشواری برای حفظ جایگاه خود در رختکن استقلال برای فصل بعد خواهد داشت. البته در روزهایی که استقلال موفق به کسب پیروزی‌های متوالی شده و یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی لقب گرفته، ناکامی شهباززاده در گلزنی چندان به چشم هواداران استقلال نمی‌آید.
تصاویر: امیرحسین خیرخواه

1837433منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید