تعویق جلسه ویژه با مجتبی حسینی به خاطر اتفاق تلخ

0
27کد خبر : ۱۹۴۰۶۱۹ |
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۸ |
۱٫۲K بازدید |

۰
دیدگاه

پیکانی‌ها در انتظار بازگشت مدیرعامل به تهران


جلسه ویژه مدیران باشگاه پیکان با سیدمجتبی حسینی برای تمدید قرارداد با این مربی به تعویق افتاد.

تعویق جلسه ویژه با مجتبی حسینی به خاطر اتفاق تلخ

به گزارش “ورزش سه”، یکی از اولین باشگاه‌های لیگ برتری که برای تمدید قرارداد سرمربی خود اقدام کرده، پیکان است. خودروسازان که در فصل گذشته لیگ برتر پایین ترین میانگین سنی را در بین همه تیم‌ها داشتند و در نهایت با بقا در مسابقات و کسب رتبه یازدهم عملکرد نسبتا مناسبی برجای گذاشتند، به دنبال تمدید قرارداد با سرمربی خود هستند.

در این خصوص مسئولان باشگاه پیکان هفته گذشته جلسه‌ای را با مجتبی حسینی برای حصول توافق برگزار کردند و قرار شد در هفته جاری جلسه دیگری انجام شود تا در صورت توافق نهایی قرارداد جدید به امضای طرفین برسد.

جلسه دوم پیکانی‌ها با مجتبی حسینی اما به دلیل یک اتفاق تلخ به تعویق افتاده است؛ درگذشت مادر حمید عباسی مدیرعامل باشگاه پیکان سبب خروج او از تهران شده و به همین خاطر قرار است جلسه مهم برای تمدید قرارداد این سرمربی طی روزهای آینده برگزار شود.

این در حالی است که شایعاتی درباره پیشنهاد برخی تیم‌های لیگ برتری به حسینی نیز شنیده می‌شود اما اینطور که از شرایط برمی‌آید این سرمربی باتجربه و مدیران باشگاه پیکان تمایل به ادامه همکاری دارند. هرچند که باید منتظر توافق نهایی و عقد قرارداد جدید باشیم.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید