منتقد جدی طارمی، سرمربی عربستان سعودی!

0
54کد خبر : ۱۹۴۲۵۳۹ |
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۹ |
۷٫۱K بازدید |

۰
دیدگاه

ژرژ ژسوس در یک قدمی الاخضر


سرمربی سابق بنفیکا با عربستان برای هدایت این تیم در جام ملتها و مقدماتی جام جهانی به توافق رسید.

منتقد جدی طارمی، سرمربی عربستان سعودی!

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه الریاضیه عربستان روز چهارشنبه گزارش داد که فدراسیون فوتبال عربستان با ژرژ ژسوس پرتغالی برای هدایت تیم ملی عربستان به توافق رسیده است.

در این گزارش آمده است که توافق با ژسوس برای آموزش سبزها (الاخضر) سعودی به مدت ۳ سال خواهد بود. سرمربی سابق بنفیکا و فعلی فنرباغچه پیش از این در عربستان سعودی کار کرده بود، زمانی که در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تمرینات الهلال را بر عهده گرفت.

یاسر المشال، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان، چند روز پیش تایید کرده بود که سرمربی جدید تیم ملی عربستان از مکتب اروپایی خواهد بود نه لاتین. او یک مربی اروپایی خواهد بود، ما ۳ گزینه داریم که با ۲ نفر از آنها به مرحله نهایی رسیدیم. لوئیس انریکه، سرمربی اسپانیایی در میان گزینه ها نیست.

1648541

پست مربیگری تیم ملی عربستان از زمان جدایی هروه رنار فرانسوی برای هدایت تیم ملی زنان فرانسه در پایان ماه مارس گذشته خالی است. رنار ماه مارس گذشته قرارداد خود را با تیم ملی عربستان فسخ کرد و بند جریمه آن را به فدراسیون فوتبال عربستان پرداخت کرد.

نکته جالب اینکه ژسوس در زمان سرمربیگری بنفیکا نسبت به مهدی طارمی موضع منفی داشت و در مورد او گفته بود: «بازیکنان باید مزخرف گفتن را تمام کنند، وقتی به آن ها یک ناخن می‌زنی، طوری رفتار می‌کنند که انگار با چوب به آن ها ضربه زده ای!»

در صورت رسمی شدن این انتخاب، ژسوس تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ سرمربی عربستان خواهد ماند.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید