برق ۳ وزارتخانه پرمصرف قطع شد

0
50


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: شرکت توزیع نیروی برق تهران، اشتراک برق ۱۵ نهاد عمومی از جمله سه وزارتخانه را که به اخطارهای کاهش مصرف برق بی‌توجه بودند، قطع کرد.
 
«کامبیز ناظریان» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران با بیان اینکه با رصد انجام شده توسط سامانه‌های هوشمند، ۱۵ اداره که اقدام به کاهش مصرف برق نکرده بودند توسط کارشناسان این شرکت شناسایی شده و اخطار دریافت کرده‌اند، از اعزام گروه‌های فنی به این اداره‌ها به‌منظور قطع برق در روز جاری (یکشنبه، ۲۱ خرداد)‌ خبر داد.

 
وی گفت: امروز اشتراک برق ۱۵ دستگاه اجرایی شامل سه وزارتخانه، ۲ بانک عامل و ساختمان مرکزی متعلق به یکی از شرکت‌های بیمه کشور، قطع شده و وصل مجدد جریان منوط به تعهد کتبی بالاترین مقام مسوول این اداره‌ها مبنی بر رعایت الگوی مصرف ابلاغی خواهد بود.
 
مدیرعامل برق پایتخت با اشاره به اهمیت رعایت مصوبات هیات دولت درباره کاهش مصرف برق بخش اداری توسط مدیران و مسوولان نهادهای مربوط، کاهش حداقل ۳۰ درصدی مصرف برق در ساعت اداری و حداقل ۶۰ درصد کاهش مصرف در ساعت غیراداری را توسط همه دستگاه‌های اجرایی، ادارات، بانک‌ها و نهادهای عمومی غیردولتی الزامی دانست.
 
ناظریان گفت: پیش‌ازاین به شیوه‌های مختلف اطلاع‌رسانی لازم دراین‌خصوص صورت‌گرفته و همه دستگاه‌های مسوول، موظفند در راستای تأمین برق مصرفی موردنیاز هم‌وطنان، با جدیت رعایت مصوبه هیات وزیران را در دستور کار قرار داده و اطمینان داشته باشند هیچ‌گونه اغماضی در برخورد قانونی با اداره‌های پرمصرف انجام نخواهد شد.
 
وی، تامین برق مورد نیاز و آرامش و آسایش مشترکان را مهم‌ترین هدف جاری مجموعه صنعت برق دانسته و با قدردانی از همکاری غالب مشترکان اداری شهر تهران در اجرای طرح‌های کاهش پیک مصرف برق، خاطرنشان کرد: درصورت تداوم بی‌توجهی برخی از اداره‌ها، در مراحل بعدی اسامی اداره‌های پرمصرف نیز به اطلاع عموم خواهد رسید.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید