گزارش زنده: نساجی ۰- الهلال ۲

0
15کد خبر : ۱۹۷۰۰۳۳ |
۱۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۱ |
۸۵٫۵K بازدید |

۱۱۹
دیدگاه

یک نیمه پرحاشیه با یک گل و ۲ اخراج!


نساجی در نیمه اول نتوانست کاری مقابل الهلال انجام بدهد و بازنده شد و البته دو تیم یک اخراجی دادند.

گزارش زنده: نساجی 0- الهلال 2

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال نساجی ایران در نخستین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب پیروزی دو بر صفر در زمین مومبای سیتی هند شد و شروع موفقیت‌آمیزی در این رقابت‌ها داشت، اما آنها امشب جدال سختی در ورزشگاه آزادی برابر الهلال دارند تا بتوانند به دومین برد متوالی برسند، اما در آن سوی میدان این تیم سعودی نیز پس از ناکامی در نخستین بازی با کسب تساوی لحظه آخری برابر نوبهار نامانگان ازبکستان، امیدوار است نساجی را شکست بدهد و صاحب سه امتیاز شود.

1935142

🔻گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های نساجی و الهلال را در همین صفحه از “ورزش سه” دنبال کنید:

تقویمهفته دوم لیگ قهرمانان آسیا- گروه D / سه‌شنبه: ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ ؛ ساعت ۱۹:۳۰ / ورزشگاه: آزادی
سوتداور: ما نینگ(چین)/ کمک‌ها: ژو فی و ژانگ چِنگ؛ داور چهارم: وانگ دی /داوران VAR : فو مینگ و یون یینهائو (چین) / نماینده برگزاری: احمد تیلائف (ازبکستان) / مسئول برگزاری مسابقه: محمد هارون(امارات) / ناظر داوری: مایکل هانانیا (فلسطین)


نساجینساجی ایران
محمدرشید مظاهری | امیرمهدی جان‌ملکی | وحید محمدزاده | امیرمحمد هوشمند | سید احسان حسینی | محمود قائدرحمتی | اسماعیل بابایی | فرشید اسماعیلی (حسین زامهران ’۶۰) | صابر حردانی | محمدرضا عباسی | محمدرضا آزادی
سرمربی: سید مهدی رحمتی

الهلالالهلال عربستان
محمد العویس | کالیدو کولیبالی | علی البلیهی | محمد البریک | یاسر الشهرانی | محمد کنو | سلمان الفرج |مالکوم ( ناصر الدوسری ’۵۷) | میشل | نیمار | الکساندر میتروویچ
سرمربی: ژرژ ژسوس


کارت زردکارت زرد:
امیرمهدی جان‌ملکی (۹+۴۵) از نساجی

کارت قرمزکارت قرمز:
امیرمحمد هوشمند (۳۹) از نساجی
سلمان الفرج (۳۹) از الهلال


توپ گلشرح گل:
نساجی صفر – الهلال یک (دقیقه ۱۹: الکساندر میتروویچ): بازیکنان الهلال پس از پاس‌کاری‌های پیاپی توسط سلمان الفرج توپ را به سمت راست زمین بردند که ارسال زیبای محمد البریک را میتروویچ با ضربه سر به تور دروازه نساجی چسباند.

نساجی صفر – الهلال ۲ (دقیقه ۵۹: نیمار): بازیکنان الهلال از اشتباه پیاپی نساجی استفاده کردند که پاس در عمق ناصر الدوسری تعویضی را نیمار با شوت تماشایی پای چپ به تور دروازه چسباند و گل دوم تیمش را زد.


کرنومترلحظات حساس:
دقیقه ۳: قائدرحمتی اولین خطر جدی را روی دروازه الهلال به وجود آورد که ارسال توپ از ضربه ایستگاهی میانه زمین و ضربه سر شماره ۱۱ نساجی را محمد العویس دراختیار گرفت.
دقیقه ۴: نیمار با حرکت تکنیکی خط دفاعی نساجی را بهم ریخت و تا پشت محوطه جریمه پیش رفت که پاس در عمق او را میشل با پاس در عرض به مقابل دروازه فرستاد تا الکساندر میتروویچ گلزنی کند، اما داور چینی پس از نظر کمک‌های ویدئویی خود این گل را مردود کرد و آفساید مهاجم صربستانی الهلال را گرفت.

1935148

دقیقه ۱۳: ارسال محمد البریک از سمت راست زمین در محوطه جریمه به میتروویچ رسید که شوت روی پای این بازیکن را مظاهری به خوبی دفع کرد.
دقیقه ۲۴: پاس رو به جلوی عالی صابر حردانی در سمت راست محوطه جریمه به فرشید اسماعیلی رسید که ارسال کوتاه این بازیکن بی‌دقت بود و توسط مدافعان الهلال دور شد.
دقیقه ۳۱: وحید محمدزاده درگیری عجیب و بی‌دلیلی با میتروویچ پیدا کرد که همین اتفاق موجب بروز تنش و درگیری بازیکنان دو تیم شد و در همین شلوغی، امیرمحمد هوشمند مدافع نساجی و سلمان الفرج، کاپیتان الهلال به دلیل ضربه به بازیکن مقابل پس از بازبینی ویدئویی داور چینی از کنار زمین اخراج شدند. این اخراج در حالی اتفاق افتاد که ما نینگ در ابتدا به هوشمند کارت زرد داده بود ولی در ادامه تصمیم به تغییر رنگ کارت گرفت و او را به همراه هافبک الهلال اخراج کرد.

دقیقه ۴۵: پاس بلند کولیبالی از میانه زمین را محمد البریک به میشل رساند که در ادامه شوت روی پای این بازیکن برزیلی به شکل خطرناکی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.
دقیقه ۲+۴۵: نیمار روی توپ ارسالی از سمت راست زمین صاحب توپ شد که نتوانست از این موقعیت بهره ببرد و توپ با فشار مدافعان نساجی در دست مظاهری جای گرفت.
دقیقه ۸+۴۵: شوت روی پای چپ اسماعیل بابایی از پشت محوطه جریمه با فاصله از بالای دروازه الهلال رد شد.
دقیقه ۸+۴۵: نفوذ مالکوم از سمت راست زمین و ارسال کوتاه این بازیکن را مظاهری در اختیار گرفت.
دقیقه ۱۰+۴۵: در زمان حمله الهلال از جناح راست و ارسال به محوطه جریمه، جان‌ملکی میتروویچ را روی زمین انداخت که داور پشت محوطه جریمه اعلام خطا کرد.
دقیقه ۱۱+۴۵: ضربه ایستگاهی نیمار از پشت محوطه به دیوار دفاعی بازیکنان نساجی برخورد کرد.
دقیقه ۵۱: محمود قائدرحمتی به خوبی در مسیر شوت محکم محمد کنو قرار گرفت و اجازه نداد شوت این ملی‌پوش عربستانی به سمت دروازه نساجی برود.
دقیقه ۵۲: میشل بهترین فرصت را داشت تا دروازه نساجی را برای دومین بار باز کند ولی شوت زمینی او را مظاهری به زیبایی با پا مهار کرد.
دقیقه ۵۳: شوت پای چپ پرقدرت آزادی با پای چپ از پشت محوطه جریمه را محمد العویس با شیرجه تماشایی دفع کرد.
دقیقه ۶۱: کولیبالی با توپ گیری عالی در زمین خودی در شرایطی که صحنه مشکوک به خطا روی قائدرحمتی بود، ضد حمله سریعی زد و تا پشت محوطه جریمه نساجی پیش رفت که پاس در عمق او و ضربه فنی نیمار به تیرک عمودی دروازه اصابت کرد و دفع شد.
دقیقه ۶۵: شوت تماشایی پای چپ میشل از پشت محوطه را مظاهری در اختیار گرفت.


بولت پرسپولیسحواشی:
* مهرداد عبدی، کاپیتان نساجی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه گونه دور از فهرست تیمش مقابل الهلال است.
* یاسین بونو، روبن نوس، سرگئی میلینکوویچ ساویچ و سالم الدوسری ۴ غایب سرشناس الهلال مقابل نساجی هستند.
* تماشاگران نساجی استقبال چشمگیری از این بازی داشتند.

1935132

* هواداران خانم نساجی در طبقه دوم ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی استقرار پیدا کردند.

1935143

* مهدی رحمتی از ابتدای مسابقه جنب و جوش زیادی در کنار زمین دارد.
* بازیکنان نساجی تا دقیقه ۱۵ چهار بار روی زمین افتادند که سه بار داور بازی را متوقف کرد.
* نیمار در دقیقه ۲۳ به دلیل احساس درد از ناحیه مچ پا در سمت چپ زمین روی زمین افتاد.
* هواداران نساجی با شور و حرارت خاصی در ورزشگاه آزادی تیم خود را تشویق می کنند.
* در دقیقه ۳۱ که محمدزاده بخاطر درگیری با میتروویچ شروع کننده درگیری بود و هوشمند و سلمان الفرج اخراج شدند، اتفاق عجیبی هم در کنار زمین افتاد و تماشاگران با پرتاب اشیای مختلف این بازی را تحت الشعاع قرار دادند.

1935187

* سلمان الفرج که از زمین اخراج شده بود، در زمان حرکت به سمت رختکن به دلیل پرتاب اشیا به سمت خود دوباره به میانه میدان بازگشت و نسبت به این موضوع اعتراض داشت که با دخالت مظاهری دوباره به رختکن رفت.
* داور در نیمه اول بخاطر اتفاقات و حواشی عجیب و متوالی ۱۳ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید