بیانیه تند باشگاه گل‌گهر؛ برای جام دادن به پرسپولیس ذوق‌زده شدند!

0
18


|


۱۴۰۲/۰۷/۱۷ ۰۰:۰۵:۰۴

|

|

باشگاه گل‌گهر با اشاره به مراسم اهدای کاپ سوپرجام به پرسپولیس از سازمان لیگ فوتبال انتقاد کرد.بیانیه تند باشگاه گل‌گهر؛ برای جام دادن به پرسپولیس ذوق‌زده شدند!


|


۱۴۰۲/۰۷/۱۷ ۰۰:۰۵:۰۴

رسانه رسمی باشگاه گل‌گهر سیرجان بعد از شکست یک بر صفر برابر پرسپولیس متنی به شرح زیر منتشر کرد:

«شب خجالت‌آور ورزشگاه آزادی تنها به اشتباهات داوری محدود نشد. ذوق زدگی سازمان لیگ برای اهدای سوپرجام به پرسپولیس، سبب شد تا کنفرانس پس از پایان بازی که روالی مرسوم و قانونی در فوتبال جهان است، برگزار نشود.

پس از پایان دیدار امشب و علی‌رغم اینکه اشتباه فاحش داوری باعث شکست گل‌گهر مقابل پرسپولیس شد، مربی تیم فوتبال گل‌گهر بعد از هماهنگی صورت گرفته و به جهت احترام به قوانین بازی و خبرنگاران در سالن انجام نشست خبری حاضر شد، اما در کمال تعجب با سالن خالی روبه‌رو شد زیرا مسئولان برگزاری مسابقه به جای انجام قوانین، برای انداختن عکس یادگاری و قرار گرفتن در قاب تلویزیون، در کنار جایگاه اهدای سوپرجام به پرسپولیس حضور داشتند و به راحتی قوانین برگزاری یک مسابقه را زیرپا گذاشتند.

از همین رو باشگاه گل‌گهر با احترام به همه خبرنگاران زحمتکش جامعه فوتبال ایران، اعلام می‌کند در صورت عدم عذرخواهی رسمی سازمان لیگ و برخورد جدی با خاطیان، از این پس کادر فنی این تیم در نشست‌های خبری شرکت نخواهد کرد و به طرق دیگر پاسخگوی اهالی محترم رسانه خواهیم بود».

 
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید