مهاجم سابق پرسپولیس هنوز تشنه درخشش

0
99کد خبر : ۱۸۶۵۱۳۴ |
۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۰ |
۱۵۱ بازدید |

۰
دیدگاه

فرم ایده‌ال من را بزودی خواهید دید


مهدی شریفی کاملا از انتخاب های خود دفاع می‌ کند و معتقد است در فوتبالش اسیر بدشانسی شده است.

مهاجم سابق پرسپولیس هنوز تشنه درخشش

به گزارش “ورزش سه”، شریفی از جمله بازیکنانی است که در تمام تیم های پر افتخار بازی کرده ولی در دو‌فصل گذشته در شهر خودرو و دریا بابل به میدان رفته. 
او در خصوص گذشته اش صحبت هایی می کند و امیدوار است بهترین تصمیم را در ادامه راه بگیرد.

قول دادم و سر حرفم ماندم

در ابتدای فصل چند پیشنهاد از لیگ برتر داشتم و همچنین با چند پیشنهاد از کشورهای آسیای شرق رو‌به‌رو شدم که می‌توانم چند سال دیگر هم به آن تیم‌ها بروم به همین دلیل به این پیشنهادات خارجی جواب منفی دادم، چرا که نمیخواستم اتفاقات فصل پیش تکرار شود. از طرفی دیگر به وحید بیاتلو‌ قول داده بودم که اگر بخواهم در لیگ آزادگان به فوتبالم ادامه دهم و شرایط حضور در تیم مورد نظر لیگ برتری فراهم نشود، به دریای بابل تیم تحت او می‌پیوندم و این اتفاق هم علی‌رغم چند پیشنهاد خوب لیگ یکی، رخ داد و به دریای بابل پیوستم.
در ادامه راه آقا وحید از تیم جدا شد، عملکردم در نیم فصل بد نبود، توانستم ۶ گل به ثمر برسانم و دو پاس به نام خودم ثبت کنم‌ تا اینکه در اواسط بازی‌ها مصدوم شدم و بعد از یک ماه دوری برگشتم اما با پایان نیم فصل از تیم جدا شدم.

مصدومیت اجازه نداد در تمام بازی‌ها باشم

مصدومیتم از ناحیه گونه و ابرو بود که پلاتین گذاشتم، این مصدومیت برای بسیاری از بازیکنان به وجود آمد، به هر حال توانستم یک ماهه به بازی‌ها برگردم، برنامه بازی‌ها در پایان نیم فصل کمی فشرده بود، چند دیدار را از دست دادم اما در دو سه دیدار آخر نیم فصل به علاوه بازی جام حذفی به میدان رفتم.

1741374

سنگ اندازی می‌کردند تا پدیده سقوط کند

شرایط باشگاه پدیده در فصل گذشته خیلی عجیب بود، فکر می‌کنم برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران تیمی هفته دوم دست به اعتصاب می‌زند و هفته سوم در بازی رسمی حاضر نمی‌شود. اصلا شرایط وحشتناک عجیبی بود از دعوای هیئت فوتبال و فدارسیون با باشگاه  گرفته تا جلوگیری از ورود ما به باشگاه و هزار مشکل و سنگ اندازی‌ها بر سر راه موفقیت تیم. به نظرم نمی‌خواستند این تیم موفق شود، چرا که همانطور که دیدید بعد از سقوط به لیگ آزادگان به طور کل منحل شد.
سال بسیار سختی بود، فکر می‌کنم به اندازه ده سال گذشت، فوتبال هیچ کدام از بازیکنان به چشم نمی‌آمد، شرایط روحی بازیکنان به قدری بد بود که ما فقط می‌رفتیم در زمین حاضر باشیم و بدویم به همین خاطر فوتبال هیچ یک از بازیکنان به چشم نمی‌آمد.  یک فصل قبل، در لیگ بیستم، سایپا به دسته یک سقوط کرد اما بسیاری از بازیکنانش به تیم های خوب لیگ برتری نقل مکان کردند‌.
آقای گلی‌ام در آذربایجان بازتابی نداشت!

به هیچ وجه با این نظر که انتخاب‌های مهدی شریفی اشتباه بود، موافق نیستم. بازی کردن در تیم‌های پرسپولیس و سپاهان برای چه بازیکنی می‌تواند اشتباه باشد؟
معتقدم کمی اسیر بدشانسی شده‌ام، به پرسپولیس که پیوستم پنجره بسته شد، در فوتبال آذربایجان و تیم سومقاییت عملکردم‌ فوق‌العاده خوب بود، در لیگ آذربایجان آقای گل بودم اما لیگ به خاطر ویروس کرونا تعطیل شد و درخششم‌ بازتابی‌ نداشت.
بعد از آن تصمیم گرفتم که به لیگ ایران بازگردم. پس از غیبت دو ساله و بازگشت مجدد به لیگ، تقریبا تمام مربیان لیگ عوض شده بودند و این کار را برایم سخت کرده بود، اما به هر حال با تماس آقا رضا مهاجری به پدیده شهر خودرو پیوستم و آن اتفاقات عجیب و غریب که همه می‌دانند، برای این تیم افتاد. اما خدا را شکر در حال حاضر شرایطم خوب است و انشاالله خبر و اتفاقات خوبی در راه است و همه فرم ایده‌آل‌ام را خواهند دید.

در قلبم به دریای بابل افتخار می‌کنم

از مردم خوب بابل تشکر می‌کنم، روزهای خوبی در این شهر داشتم و همیشه قلبم با آنها است.من در پرسپولیس و سپاهان بازی کردم، مدتی هم لژیونر بودم اما در قلبم به حضور در تیم دریای بابل هم افتخار می‌کنم. به نظرم بزرگی یک تیم تنها به نام آن و افتخاراتش‌ نیست. بزرگی به شخصیت‌هایی که کنار تیم هستند و همچنین هوادارانش‌ هست. در بابل من روزهای خوشی داشتم و بسیار لذت بردم چرا که مردم این شهر خیلی به من لطف داشتند.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید