ظهور حاج‌صفی در نقش مهندس!

0
90کد خبر : ۱۸۶۵۵۰۳ |
۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲ |
۹۸۴ بازدید |

۰
دیدگاه

آ. ا. ک با پاس گل احسان صعود کرد؛


کاپیتان تیم ملی ایران در دومین بازی پیاپی برای آ. ا. ک آتن پاس گل داد.

ظهور حاج‌صفی در نقش مهندس!

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب مسابقات مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی یونان، تیم فوتبال آ. ا. ک آتن که برای دومین بازی پیاپی احسان حاج‌صفی را به‌عنوان مدافع چپ در ترکیب داشت و میلاد محمدی را در فهرست نمی‌دید، از ساعت ۱۹ امشب در استادیوم آگیا سوفیا به مصاف تیم دسته دومی پانسرایکوس رفت.

نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت، اما در نیمه دوم آ. ا. ک آتن نمایش کاملا متفاوتی برابر پانسرایکوس ارائه داد و توانست با زدن سه گل که یکی از آنها روی پاس احسان حاج‌صفی بود، به چهارمین پیروزی پیاپی دست پیدا کند.

احسان حاج‌صفی که سه شب قبل در مسابقه سوپر لیگ یونان مقابل پانتولیکوس پاس گل داده بود، در دیدار حذفی امشب هم پس از اینکه در محوطه جریمه خودی صاحب توپ شد، با پاس در عرض لوی گارسیا را در مقابل محوطه ۶ قدم صاحب موقعیت کرد تا این بازیکن برای دومین بازی پیاپی روی پاس مدافع چپ ایرانی آ. ا. ک گلزنی کند.

یاران حاج‌صفی و محمدی که طی سه دیدار اخیرشان یک پیروزی در جام حذفی و دو برد در سوپر لیگ یونان به دست آوردند، در مسابقه امشب هم توانستند به برتری سه بر صفر برابر پانسرایکوس رسیدند تا به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها برسند.

حاج‌صفی که در دیدار اخیرشان در سوپر لیگ نخستین پاس گل خود در فصل ۲۳-۲۰۲۲ را ثبت کرده بود، امشب هم در جام حذفی این کار را برابر پانسرایکوس انجام داد و در صعود تیمش نقش داشت.

میلاد محمدی، دیگر بازیکن ایرانی آ. ا. ک آتن که در دیدار جام جهانی مقابل آمریکا با آسیب دیدگی مواجه شد، برای هشتمین مسابقه پیاپی در فهرست رقابت‌های رسمی باشگاهی یونان حضور نداشت.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید