خانه اخبار جهان در حوادث اخیر می‌گفتند باید با کودکان و دانش‌آموزان هم برخورد کنیم؛ غلط کرده‌اید!

در حوادث اخیر می‌گفتند باید با کودکان و دانش‌آموزان هم برخورد کنیم؛ غلط کرده‌اید!

0
در حوادث اخیر می‌گفتند باید با کودکان و دانش‌آموزان هم برخورد کنیم؛ غلط کرده‌اید!

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۰/۳۰ ۱۳:۱۲:۲۱

|

|


مرتضی محمودوند، عضو کمیسیون امنیت ملی:

افراطیون داخلی الان هم هنوز از اعدام و کشتن حرف می زنند


یک عضو کمیسیون امنیت ملی می گوید: افراط‌گرایی در کشور نفوذ کرده است و عده ای در همین جریانات اخیر می‌گفتند باید با کودکان و دانش آموزان هم برخورد کنیم که ما در جواب آنها می‌گوییم خیلی غلط کرده‌اید!
در حوادث اخیر می‌گفتند باید با کودکان و دانش‌آموزان هم برخورد کنیم؛ غلط کرده‌اید!


|


۱۴۰۱/۱۰/۳۰ ۱۳:۱۲:۲۱

مرتضی محمودوند، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران در حال گسترش است، گفت: ما در داخل کشور، عده ای از افراطیون را هم داریم که ساز خود را می زنند و امیدواریم قوه عاقله بر افراطی گرایی پیروز شود تا نتیجه این ندانم‌کاری بیش از این بر معیشت کارگران و شهروندان مظلومی که نان خالی در سفره ندارد، تاثیر نگذارد.

به گزارش شفقنا، بخش‌هایی از گفت‌و گوی محمودوند را در ادامه می‌خوانید:

  • دولت دوازدهم و سیزدهم هر دو به دنبال این بودند که این مذاکرات انجام شود اما متاسفانه به دلایل مختلفی از جمله، زیاده خواهی طرف مقابل، این مساله مسکوت ماند و این زیاده خواهی، باعث تعلل و تاخیر روند مذاکرات شد و یکی از اهداف حوادث اخیر که رهبر انقلاب از آن به عنوان جنگ ترکیبی یاد کرد، اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی است.
  • این اجماع جهانی علیه ایران که در حال گسترش است، به واسطه جریان های غربی است که می دانند جمهوری اسلامی ایران به پیشرفت فوق العاده‌ای در حوزه هسته‌ای رسیده است.
  • امروز تمام این تنش ها فقط به خاطر فعالیت های هسته ای در اراک، بوشهر و فردو نیست بلکه موضوع مهم بلکه رسیدن به نقطه اوج تکنولوژی است که دانشمندان جوان ما به آن رسیدند.
  • جریانات تقابلی و کشورهای غربی که در مقابل جمهوری اسلامی قرار گرفتند، دو دسته هستند؛ یک دسته از آنها به صورت افراطی به دنبال ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی هستند و گروه دیگری عظمت و اقتدار ایران را می دانند و سعی می‌کنند که در این قضایا به سمت مذاکره و مصالحه حرکت کنند.
  • ما در داخل هم عده ای از افراطیون را داریم که ساز خود را می زنند و امیدواریم قوه عاقله بر افراطی گرایی پیروز شود تا نتیجه این ندانم کاری بیش از این بر معیشت کارگران و شهروندان مظلومی که نان خالی در سفره ندارد، تاثیر نگذارد.
  • این افراط‌گرایی در کشور نفوذ کرده است و عده‌ای در همین جریانات اخیر می‌گفتند باید با کودکان و دانش آموزان هم برخورد کنیم که ما در جواب آنها می‌گوییم خیلی غلط کرده‌اید! برخورد با دانش‌آموز، خاص گروه‌ها و دشمنان جمهوری اسلامی است و شما در واقع حرف دشمن را می‌زنید و یکی از مصیبت‌های ما همین اشخاص هستند که در هیچ جا مدافع جمهوری اسلامی ایران نبودند و الان از اعدام و کشتن حرف می‌زنند درحالی که زمان دفاع مقدس بر اساس آموزه‌های غلطی که داشتند، به جبهه رفتن را حرام می‌دانستند.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید