توییتر ۸۰ درصد کارمندان خود را از دست داده است

0
45


|


۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۷:۳۰:۳۷

|

|

سی‌ان‌بی‌سی با استناد به داده‌های سوابق داخلی توییتر گزارش داد که بیش از ۶۰۰۰ کارمند این شبکه اجتماعی- حدود ۸۰ درصد از نیروی کار شرکت – از زمانی که ایلان ماسک روی کار آمده، این شرکت را ترک کرده یا اخراج شده‌اند.
توییتر 80 درصد کارمندان خود را از دست داده است


|


۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۷:۳۰:۳۷

به گزارش شفقنا ؛ از پرسنل تقریباً ۷۵۰۰ نفری قبل از خرید توییتر به دست ایلان ماسک، تعداد کارمندان تمام وقت توییتر به حدود ۱۳۰۰ کارمند فعال کاهش یافته است. کمتر از ۵۵۰ نفر از کسانی که هنوز مشغول به کارند، مهندسان تمام وقت هستند. بخش اعتماد و ایمنی که مسئول توصیه‌های سیاست، طراحی و تغییرات محصول است، به کمتر از ۲۰ کارمند تمام وقت کاهش یافته است.

حدود ۱۴۰۰ کارمند هنوز حقوق می گیرند اما دیگر انتظار نمی رود که مسئولیت های خود را در شرکت انجام دهند. بسیاری از آنها زمانی استعفا دادند که ماسک از آنها خواست که به دیدگاه جدید او در مورد توییتر متعهد شوند که شامل ساعات طولانی‌تر و پایان دورکاری می‌شد.

ماسک در اواخر اکتبر شرکت را به دست گرفت و تقریباً بلافاصله شروع به اخراج کارکنان کرد. او در آن زمان گفت که این اقدام برای جلوگیری از وخامت مالی شرکت ضروری است. با این حال، برنامه اولیه او این بود که فقط ۵۰ درصد از کارکنان را اخراج کند.

یکی از مهندسان سابق توییتر که خواست نامش فاش نشود گفت که از دست دادن کارکنان احتمالاً حفظ خدمات قابل اعتماد در حین ساخت ویژگی‌های جدید را برای این شرکت دشوارتر می‌کند. او گفت که پایه کد این شرکت بسیار بزرگ و متنوع است و برای مهندسان باقیمانده سخت خواهد بود که بخش‌های مختلف توییتر را در حالت فعال قرار دهند، زیرا به دانش پلتفرم‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف نیاز دارند.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید