رکورد منفی که استقلال پس از ۶۲۰ روز تکرار کرد

0
110کد خبر : ۱۸۶۵۸۵۰ |
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳ |
۱٫۹K بازدید |

۰
دیدگاه

دو شکست متوالی در رقابت‌های لیگ برتر


استقلال پس از گذشت مدت ها، در دو دیدار متوالی لیگ برتر تن به شکست داد.

رکورد منفی که استقلال پس از 620 روز تکرار کرد

به گزارش “ورزش سه”، شکست برابر سپاهان امیدهای استقلال برای کسب قهرمانی را بسیار کاهش داد. جبران فاصله هشت امتیازی با پرسپولیس و البته چشم انتظاری برای توقف دیگر رقبا، باعث شده تا تیم ساپینتو حداقل به صورت موقت از جمع مدعیان قهرمانی خارج شود، مگر اینکه در هفته های پیش رو، تمام رقبا به سود آبی های پایتخت کار کنند.

جا ماندن از تیم های مدعی، تنها نکته منفی از صفر استقلال به اصفهان نیست، چرا که این تیم پس از گذشت یک سال و هشت ماه و ۱۰ روز، در ۲ دیدار متوالی که در رقابت های لیگ برتر برگزار شده است، مقابل حریفان خود تن به شکست داد.

آخرین بار در لیگ بیستم بود که استقلال در دیداری از هفته بیست و دوم و در استادیوم آزادی با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب ذوب آهن شد. چند روز بعد، آبی ها با هدایت فرهاد مجیدی، دربی پایتخت را به پرسپولیس واگذار کردند تا در ۲ دیدار پشت سر هم با شکست از زمین مسابقه خارج شوند.

حالا استقلال تحت هدایت ریکاردو ساپینتو پس از ۶۲۰ روز و در دو مسابقه متوالی لیگ برتر برابر تراکتور و سپاهان شکست خورده و دست خالی زمین بازی را ترک کرده است. رکورد منفی دیگری که سرمربی پرتغالی آبی ها از خود به جا گذاشت.

1793599منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید