خانه ورزشی ادعایی که دروغ بود، کار دنی آلوز تمام است

ادعایی که دروغ بود، کار دنی آلوز تمام است

0
ادعایی که دروغ بود، کار دنی آلوز تمام است

[ad_1]


کد خبر : 1866368 |
03 بهمن 1401 ساعت 15:10 |
2.1K بازدید |

0
دیدگاه

پس از انتشار فیلم دوربین‌های مدار بسته


ادعای دنی آلوز در مورد عدم تعرض جنسی پس از انتشار فیلم دوربین های مداربسته دروغ از آب در آمد و او حالا درخواست دیدار مجدد با قاضی پرونده را کرده است.

ادعایی که دروغ بود، کار دنی آلوز تمام است

به گزارش “ورزش سه”، روز جمعه دنی آلوز در قرارگاه مرکزی پلیس شهر بارسلونا حاضر شد تا در مورد تعرض جنسی به یک زن تفهیم اتهام شود. سه هفته پیش، یک زن جوان با مراجعه به پلیس ادعا کرد که دنی آلوز در باشگاه شبانه به وی تعرض کرده است. پس از آن پرونده‌ای علیه آلوز تشکیل شد و او پس از تفهیم اتهام زندانی شد.

1793947

قاضی پرونده اعتقاد داشت که برای جلوگیری از فرار آلوز از اسپانیا، او بدون حق وثیقه باید تا زمان تشکیل دادگاه زندانی شود. این بازیکن برزیلی بعد از انتقال به زندان به قدری ناراحت و برافروخته بود که به سختی غذا می خورد. او که در این مدت مورد معاینات متعدد پزشکی و روانشناسی قرار گرفته، نسبتا آرام بوده اما مشخص است که از نظر روحی با بحران بزرگی روبرو شده و مغزش به شدت درگیر است.

1794436

آلوز از زمان دستگیری‌اش تاکنون درباره اتفاقی که میان او و قربانی 23 ساله رخ داده، سه روایت متفاوت داشته است. او ابتدا منکر دیدن این فرد شد. سپس گفت که او را دیده اما اتفاقی بین آنها رخ نداده و در نهایت گفت که اتفاق رخ داده از جانب فرد مقابل بوده است. اظهارات ضد و نقیض آلوز او را بیشتر به دردسر انداخته و با ارائه شدن فیلم‌ دوربین‌های مداربسته محل وقوع حادثه به پلیس کاتالونیا، ظاهراً هیچ راه گریز یا توجیهی برای ستاره تیم ملی برزیل باقی نمانده است. گویا به همین دلیل هم او می‌خواهد مجدداً با قاضی پرونده صحبت کند تا شاید راهی برای کم کردن از مجازات احتمالی‌اش پیدا کند.

1793945

طبق اعلام رسانه های اسپانیایی، خانواده آلوز قصد دارند که وکیل او را تغییر دهند، چرا که او را برای خارج کردن ستاره سابق بارسا از مخمصه فعلی کارآمد نمی‌دانند.

جونیور، برادر دنی آلوز، در مورد شرایط موجود گفت:«دیگر نمی‌توانم تحمل کنم. همه چیز را از حدش گذرانده‌اند. ملاقات با دنی را هم برای ما ممنوع کرده‌اند. نمی‌دانم دیگر باید چه کار کنیم. ما حاضر تمام زندگی‌مان را بدهیم تا دنی را از جهنمی که در آن افتاده خارج کنیم.»

1794438

با وجود اینکه تمامی شواهد و قراین از احتمال اثبات اتهام آلوز حکایت دارند، بستگان و آشنایان وی بر بی‌گناهی او تأکید دارند. حتی دینورا سانتانا همسر سابق این مرد برزیلی و مدیربرنامه‌های فعلی او در گفت‌و‌گو با یکی از برنامه‌های تلویزیونی اسپانیا گفت:«محال است، محال است و باز هم می‌گویم محال است که دست به چنین کاری زده باشد. این حرف را من از این بابت می‌زنم که از 22 سال پیش تا الان او را می‌شناسم و 10 سال هم همسرش بودم. همه اعضای خانواده درباره وضعیت او مضطرب و نگران هستند، چون می‌خواهند او را ملاقات کنند اما تا الان چنین اجازه‌ای به هیچ یک از آنها داده نشده است.»

ژوانا سانز، همسر آلوز، نیز اطمینان دارد که او راست می گوید و ادعای مطرح شده صحت ندارد. او در یک مصاحبه گفت که سال به بدترین شکل برای او شروع شده و اتهامات وارد شده به شریک زندگی اش کذب محض هستند.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید