تاوارس: دنبال ام‌باپه و تونی کروس برای نفت هستم!

0
85کد خبر : ۱۸۶۷۰۵۷ |
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳ |
۲٫۶K بازدید |

۰
دیدگاه

خون جلوی چشم آلومینیوم را گرفته بودسرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید به او باشد، دنبال جذب ام‌باپه و کروس است.

تاوارس: دنبال ام‌باپه و تونی کروس برای نفت هستم!

به گزارش “ورزش سه” ادسون تاوارس بعد از شکست تیمش مقابل آلومینیوم گفت: امروز روز سختی برای من و بازیکنانم بود. توقع نداشتیم در این بازی سه گل دریافت کنیم. تا پیش از بازی امروز در هیچ بازی سه گل دریافت نکرده بودیم، ولی این واقعیت فوتبال است و ما سه اشتباه داشتیم و آنها سه گل به ما زدند. تیم ما ولی شانس‌های زیادی برای گلزنی داشت، مخصوصاً بعد از دریافت گل دوم. اگر پنالتی گل می‌شد بازی دست ما بود. بازی بدی انجام ندادیم، ولی شکست خوردیم. مجبوریم که سخت تلاش کنیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

وی درباره عملکرد آلومینیوم گفت: نظر خاصی ندارم، آنها در خانه با تمام وجود بازی کردند و به نوعی خون جلوی چشمان آنها را گرفته بود. همه تیم‌هایی که ما بیرون از خانه با آنها بازی می‌کنیم اینطور کار می‌کنند. البته در گل اول، پنالتی نبود و داور اشتباه کرد. به نظر من پنالتی ما هم پنالتی نبود. هر دو پنالتی که امروز داور اعلام کرد، پنالتی نبودند.

تاوارس در مورد حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: خیلی مهم است که تماشاگران در بازی‌ها حضور داشته باشند. امروز هواداران آلومینیوم این تیم را به جلو هُل و به آنها انگیزه دادند. امیدوارم ما هم در آبادان از وجود هواداران‌مان استفاده کنیم.

سرمربی صنعت نفت درباره اینکه هواداران آبادانی از نقل‌وانتقالات راضی نبودند، گفت: اگر باشگاه از من لیست می‌خواست، من دنبال امباپه و تونی کروس و بازیکن دیگری هستم، ولی باید درک کنیم در شرایط سختی قرار داریم و باشگاه همه تلاشش را انجام داده است. تیم شروعی خوبی از ابتدای فصل نداشته است و من نیز از ابتدای کار تیم را جمع و جور نکرده بودم. خیلی سخت است که در نیم‌فصل بخواهید بدنه اصلی تیم را تغییر دهید. تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد که تا روز آخر بجنگیم.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید