خانه اخبار جهان تلگرام در برزیل جریمه شد

تلگرام در برزیل جریمه شد

0
تلگرام در برزیل جریمه شد

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۱/۰۷ ۰۳:۰۰:۰۰

|

|

تلگرام به دلیل تبعیت نکردن از حکم دادگاه این کشور باید جریمه پرداخت کند.
تلگرام در برزیل جریمه شد


|


۱۴۰۱/۱۱/۰۷ ۰۳:۰۰:۰۰

دادگاه برزیل به تلگرام دستور داده بود پنج حساب کاربری را مسدود کند. با تبعیت نکردن تلگرام از حکم دادگاه، این پیام‌رسان در برزیل جریمه شد.

به گزارش دیجیاتو، الکساندر دو موراس، قاضی دیوان عالی برزیل، اعلام کرده است که تلگرام به دلیل تبعیت نکردن از حکم دادگاه این کشور باید جریمه پرداخت کند.

برزیل از تلگرام خواسته بود حساب‌های حامی ژائیر بولسونارو، رئیس‌جمهور سابق این کشور را تعلیق کند. به نوشته‌ی رویترز، تلگرام موظف است ۱٫۲ میلیون رئال برزیل (معادل ۲۳۶٬۵۲۷ دلار) جریمه پرداخت کند.

حکم دادگاه برزیل اوایل ماه جاری میلادی پس از انجام تحقیقات گسترده صادر شد. در آن زمان گفته شد که تلگرام باید پنج حساب کاربری را که محتواهای نفرت‌پراکن با محوریت خراب‌کاری در ساختمان‌های عمومی منتشر کرده‌اند مسدود کند. با این‌حال تلگرام حساب تحت مالکیت نیکلاس فریرا، نماینده‌ی منتخب کنگره را مسدود نکرد. فریرا در انتخابات سال ۲۰۲۲ برزیل ۱٫۴۷ میلیون رأی دریافت کرد و از این حیث بالاتر از تمامی نامزدهای دیگر قرار گرفت.

دیوان عالی برزیل پنج روز به تلگرام فرصت داده است تا جریمه را پرداخت کند. تلگرام به درخواست رسانه‌ها برای اظهارنظر درباره‌ی جریمه‌ی برزیل پاسخ نداده است.

 

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید