خانه ورزشی مدیر بارسا: در مورد مشکل گاوی هیچ قولی نمی‌دهم

مدیر بارسا: در مورد مشکل گاوی هیچ قولی نمی‌دهم

0
مدیر بارسا: در مورد مشکل گاوی هیچ قولی نمی‌دهم

[ad_1]


کد خبر : 1867462 |
09 بهمن 1401 ساعت 15:20 |
2K بازدید |

0
دیدگاه

مورد عجیب گاوی در بارسلونا


متئو آلِمانی، مدیر بخش فوتبال باشگاه بارسلونا، تایید کرد که فعلا قادر به ثبت‌نام گاوی در فهرست تیم اول باشگاه نیستند و در مورد زمان دقیق رفع این مشکل هم قولی نداد.

مدیر بارسا: در مورد مشکل گاوی هیچ قولی نمی‌دهم

به گزارش “ورزش سه”، گاوی چند ماه پیش قراردادش با بارسا را تمدید کرد و خیال باشگاه از ماندنی‌شدن او نیز راحت شد ولی عجیب اینکه نام گاوی هنوز در فهرست تیم اول باشگاه ثبت نشده و او به عنوان بازیکن تیم دوم بارسا به میدان می‌رود. رونالد آرائوخو، مدافع اروگوئه‌ای بارسا، نیز با وجود تمدید قرارداد، هنوز قرارداد جدیدش در لالیگا ثبت نشده است.

1796268

متئو آلِمانی در این رابطه به دازِن گفت: «با گاوی و آرائوخو تمدید کرده‌ایم و خیالمان از حفظ آنها راحت است. بند فسخ هر دو نیز یک‌میلیارد یورو است، اما به دلیل مشکلات فرپلی مالی نام گاوی هنوز در فهرست تیم اول ثبت نشده و قرارداد جدید آرائوخو هم در لالیگا ثبت نشده است. مشکل جدی نیست و به هواداران اطمینان می‌دهم این مشکل برطرف خواهد شد، ولی در مورد زمان دقیق آن هیچ قولی نمی‌دهم.»

1791980

آلِمانی در مورد انتقالات تابستانی 2023 و مشکلات احتمالی بارسا برای خرید بازیکن گفت: «یک راهی پیدا خواهیم کرد. در برنامه ما فروش بازیکن و عدم خرید جانشین وجود ندارد.»

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید