خانه اخبار جهان کشورهای بالتیک موضع تهاجمی در پیش گرفته‌ اند

کشورهای بالتیک موضع تهاجمی در پیش گرفته‌ اند

0
کشورهای بالتیک موضع تهاجمی در پیش گرفته‌ اند

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ۲۲:۵۱:۲۹

|

|


پسکوف:سخنگوی کرملین کشورهای حوزه بالتیک را متهم کرد که موضع تهاجمی در پیش گرفته‌ اند.
 کشورهای بالتیک موضع تهاجمی در پیش گرفته‌ اند


|


۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ۲۲:۵۱:۲۹

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین امروز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مسکو کشورهای حوزه بالتیک را متهم کرد که موضع تهاجمی در پیش گرفته‌ اند. 

به گزارش مهر، به نقل از خبرگزاری آناتولی، وی در این خصوص بیان کرد: ظاهرا آنها آماده انجام هر کاری برای تشدید درگیری ها بدون در نظر گرفتن عواقب آن هستند.

سخنگوی کرملین همچنین به پیشنهاد رئیس جمهور لیتوانی برای ارسال هواپیماهای جنگی به اوکراین اشاره کرد و ادامه داد: ما شاهد رفتار تهاجمی کافی از سوی نمایندگان کشورهای بالتیک و لهستان هستیم. مایه تاسف است که رهبران برجسته کشورهای اروپایی در این شرایط نقش تثبیت کننده‌ ای ندارند.

پسکوف همچنین با تاکید بر اینکه غرب در مسئله اوکراین درگیر است، تصریح کرد: سطح مشارکت آنها در این موضوع در حال افزایش است و ما آن را مشاهده می‌ کنیم. این روند کمکی به تغییر مسیر تحولات نخواهد کرد.

سخنگوی کرملین در ادامه با اشاره به اظهارات مشترک پترو پوروشنکو رئیس‌ جمهور سابق اوکراین، آنگلا مرکل صدراعظم سابق آلمان و فرانسوا اولاند رئیس‌جمهور سابق فرانسه در خصوص توافق‌ های مینسک در مورد اوکراین گفت: آنان تایید کردند که توافقات مینسک در واقع پوششی برای آماده کردن اوکراین به منظور توسل به زور در دونباس بوده است. این موضوع ثابت می کند که پوتین در تصمیم گیری برای شروع یک «عملیات نظامی ویژه» حق داشت.


[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید