کهندل: دهان ساپینتو را نگه داشته بودند تا فحش ندهد

0
66کد خبر : ۱۸۶۸۳۷۵ |
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸ |
۶۰۰ بازدید |

۱
دیدگاه

از مسوولان استانی برای برگزاری این بازی متشکرم


مدیرعامل مس کرمان مدعی است ساپینتو بی‌جهت جو بازی را برهم ریخت و اگر تلاش نیروی انتظامی نبود شرایط غیرقابل کنترل شده و اتفاقات بدتر را شاهد بودند.

 کهندل: دهان ساپینتو را نگه داشته بودند تا فحش ندهد

به گزارش “ورزش سه”، استقلال روز گذشته موفق شد در کرمان مس را در یک بازی سخت در نهایت با نتیجه ۳-۲ شکست دهد. این بازی اما تحت تاثیر اتفاقات جنجالی و درگیری و تنش‌هایی که در دقایق پایانی شکل گرفت، قرار گرفت.

محمد کهندل مدیرعامل باشگاه مس کرمان در این خصوص می‌گوید: بنده در لحظات پایانی بازی نزدیک به رختکن حضور داشتم و از نزدیک شاهد این اتفاقات بودم. لحظات عجیبی بود و علیرغم اینکه اکنون نیروی انتظامی و امنیت استادیوم مورد سیبل قرار گرفته، باید بگویم اگر تلاش آنها نبود قطعا اتفاقات بدتری را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: بعد از مدت‌ها شاهد حضور هواداران عزیز کرمانی بودیم. این اتفاق در شرایط رقم خورد که از ۴۸ ساعت پیش از بازی تلاش و همت همه جانبه‌ای را در استان برای برگزاری بازی با حضور گرم هواداران شاهد بودیم. در طول بازی نیز تلاش کردیم تا مانع از تنش‌ها شویم. حضور پررنگ هواداران باعث شده بود تا این بازی هیجان لازم را نیز داشته باشد. با تلاش صورت گرفته بخش سکوی هواداران استقلال را نیز با امنیت و شرایط مناسبی فراهم کردیم تا هیچ اتفاقی خدای ناکرده نیفتد. تدبیر همه چیز چیده شده بودیم تا تنها شاهد یک نمایش فوتبالی باشیم.

مدیرعامل مس کرمان در ادامه گفت: استقلال تیم بزرگی است و انتظار از آن بیشتر. نتیجه هم طبق اتفاقات فوتبالی رقم خورد. اما واقعا برای ما و حتی اهالی فوتبالی این اقدامات قابل توجیه و باور نیست که سرمربی حریف چنین رفتاری داشته باشد. ما اصلا به بحث خوشحالی ایشان با نیمکت خود، بازیکنان و حتی هواداران کاری نداریم اما تصاویر به اندازه کافی مشخص هستند. اینکه مربی حریف به سمت نیمکت ما حرکت زشتی انجام دهد غیرقابل پذیرش و زشت است. باز هم می‌گویم من رفتار مربی دروازه‌بانان تیمم را هم حتی توجیه نمی‌کنم و باید خویشتن داری می‌کردند. اما ایشان رفتاری انجام دادند که نه در فرهنگ ما و نه حتی در فرهنگ اروپایی و کشورشان توجیهی ندارد.

کهندل با اشاره به اینکه ساپینتو جرقه درگیری‌ها را شکل داد گفت: ایشان بعد از آن حرکت از داور کارت دریافت کرد و اخراج شد. اما همه شاهد بودند به چه شکلی قصد حمله دوباره به نیمکت مس را داشته است. این رفتار واقعا یعنی چی؟ بعد از آن هم با مشایعت تیم تشریفات و انتظامی به سمت رختکن بدرقه شدند اما جلوی جایگاه هواداران و مسوولان کرمانی به آن شکل حرکت دست نشان می‌دهند. واقعا چه انتظاری دارند؟ مگر اینجا زمین فوتبال نیست؟ نیروی انتظامی و امنیت استان تمام توان خود را طی ۴۸ ساعت این بازی به کار گرفته بود تا حاشیه‌ای شکل نگیرد اما سرمربی محترم استقلال بعد از اینکه تیمش پیش است و در آستانه پیروزی، آن رفتار را صورت می‌دهد. بازیکن خودشان مصاحبه کرده و گفته آقای ساپینتو رفتارش به این شکل است و دیگر تیم‌ها نباید ایشان را تحریک کنند. اما بگویند چه تحریکی ابتدا از سوی نیمکت و حتی بازیکنان و هواداران ما صورت گرفت به جز آن که خودشان بعد از اطمینان از برد احتمالی آن حرکت دست زشت را به سمت نیمکت ما داشتند؟

مدیرعامل مس کرمان در ادامه گفت: آقای حسین خانی مدیریت خوبی روی نیمکت داشت و اگر حرفه‌ای نبودند قطعا اتفاقات بدی از آن حرکت آقای ساپینتو رخ می‌داد. مگر می‌شود حرکت و رفتار زشت داشته باشی و با همه بخواهی برخورد کنی و مسوول تیم خودتان هم جلوی دهانت را بگیرد تا فحاشی‌هایت ادامه پیدا نکند و بعد بخواهی همه چیز را به گردن مسائل بیرونی بیندازی؟ امیدوارم باشگاه استقلال و مدیران محترم آن روی این مسائل دقت بیشتری داشته باشند. باز هم باید از نیروی انتظامی و مسوولان استانی و امنیت که در جهت انجام بدون مشکل این بازی تلاش داشتند تشکر داشته باشم. از تمامی هواداران عزیزمان نیز که حامی تیم بودند قدردانی می‌کنم و امیدوارم با حمایت ادامه‌دار آنها، در ادامه مسابقات به نتایج بهتری دست یافته و رضایت و خوشحالی آنها را در پی داشته باشیم و تمامی مجموعه تیم از مدیریت تا کادرفنی و بازیکنان در راستای این هدف گام برخواهند داشت.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید