خانه اخبار جهان کیفیت پایین غذای تمرین پرسپولیس، جنجالی شد

کیفیت پایین غذای تمرین پرسپولیس، جنجالی شد

0
کیفیت پایین غذای تمرین پرسپولیس، جنجالی شد

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۱/۱۴ ۱۶:۵۰:۲۷

|

|


حاشیه عجیب در تمرین سرخپوشان؛اعضای تیم پرسپولیس در اعتراض به کیفیت پایین غذای تمرینات این تیم حرکت عجیبی انجام دادند.
غذا در تمرین پرسپولیس، جنجالی شد!


|


۱۴۰۱/۱۱/۱۴ ۱۶:۵۰:۲۷

زمان تمرینات تیم پرسپولیس معمولا بگونه‌ای است که بازیکنان پس از تمرین به صرف نهار می‌پردازند و باشگاه پرسپولیس همانند سایر باشگاه‌ها به تهیه این وعده غذایی می‌پردازد. بازیکنان معمولا یا در تمرین نهار را صرف می‌کنند یا اینکه وعده غذایی خود را به منزل برده و در آنجا از این غذا استفاده می‌کنند.

به گزارش فارس، در چند وقت اخیر باشگاه پرسپولیس برای تهیه وعده نهار اعضای این تیم از یکی از رستوران‌های معروف تهران غذا را تهیه می‌کرد که این مسأله در روزهای گذشته تبدیل به یک حاشیه شد.

با نظر یکی از مسؤولین باشگاه پرسپولیس همکاری با این رستوران معروف قطع و نهار بازیکنان و کادر فنی از یکی از شرکت‌های فعال در کشور تهیه شد. این موضوع باعث شد تا اتفاق عجیبی در تمرین پرسپولیس رخ بدهد.

در این خصوص مطلع شدیم که کیفیت غذایی که برای بازیکنان تهیه شده بود آنقدر پایین بوده که صدای اعتراض اعضای تیم پرسپولیس را درآورده است. کیفیت پایین این غذا در چند روز متوالی باعث شد تا در نهایت کلیه اعضای تیم در هفته گذشته به نشانه اعتراض غذا را صرف نکرده و آن را به صورت بسته‌بندی شده برای باشگاه فرستادند!

این حرکت اعتراضی بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا سرخ‌پوشان باز هم غذای با کیفیتی را طلب کنند چرا که آنها معتقدند پس از تمرینات سخت نیاز به غذای باکیفیت دارند نه اینکه از غذاهای شرکتی استفاده کنند.

 


[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید