خانه ورزشی یحیی تحت‌تأثیر مهاجم جدید: برزیلیِ واقعی!

یحیی تحت‌تأثیر مهاجم جدید: برزیلیِ واقعی!

0
یحیی تحت‌تأثیر مهاجم جدید: برزیلیِ واقعی!

[ad_1]


کد خبر : 1868493 |
15 بهمن 1401 ساعت 15:32 |
149 بازدید |

0
دیدگاه

پایان کابوس خرید از آمریکای جنوبی با لئاندرو؟


اگرچه شاید به اندازه لوکادیا تمام‌کننده نباشد اما با تکنیک، دوندگی و فیزیک مناسبش، یحیی گل‌محمدی را تحت‌تاثیر قرار داده است.

یحیی تحت‌تأثیر مهاجم جدید: برزیلیِ واقعی!

به گزارش “ورزش سه”، لئاندرو پریرا، نامی ناآشنا برای فوتبالدوستان ایرانی است که زمان مطرح شدن اسمش در فضای رسانه‌ای ایران تا انتقال پرسپولیس، تنها یک هفته زمان بُرد و حالا او در تمرین پرسپولیس نیز حضور یافته است.

پریرا روز گذشته در ورزشگاه شهید کاظمی یک جلسه تمرین انفرادی را به همراه په په لوسادا، بدنساز پرسپولیس، پشت سر گذاشت و امروز به همراه دیگر بازیکنان پرسپولیس تمرین کرد.

لئاندرو پریرا قرار است جانشین یورگن لوکادیا، مهاجم هلندی، شود. بازیکنی که در ابتدای فصل به جمع سرخپوشان پیوست و در ۹ بازیکن شش گل به ثمر رساند. او به حدی عملکرد درخشانی داشت که حالا ۷ هفته بعد از ترک ایران، همچنان در صدر جدول گلزنان قرار دارد.

هر شش گل، تصویر یک مهاجم گلزن را از این بازیکن به نمایش گذاشت. یک قاتل بالفطره که دقیقا می‌دانست چگونه باید به توپ ضربه بزند که دروازه حریف را باز کند و همین موضوع باعث شد تا بیشترین نرخ بهره‌وری را هم در بین مهاجمان فیکس لیگ برتری داشته باشد.

1798187

جانشین او، آنطور که در این دو جلسه تمرینی به کادرفنی پرسپولیس نشان داده، تمام‌کننده نیست اما آمادگی قابل قبولی را ارائه کرده و شمایل یک مهاجم دونده و تکنیکی را به معرض نمایش گذاشته است.

پریرا به نظر مهاجمی است بسیار پرتلاش که پرسینگ مورد علاقه یحیی گل‌محمدی را انجام می‌دهد و می‌تواند مدافعان حریف را با خود جلو و عقب ببرد و در لحظه نهایی خود را در موقعیت قرار دهد؛ البته که به اندازه لوکادیا تجربه حضور در میادین بزرگ را ندارد و یک مهاجم متبحر در گلزنی هم نیست‌.

با این حال مشخصه‌های بازی او، کادرفنی پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داده و شاید لئوناردو پریرا جلوتر از شیخ دیاباته، انتخاب نخست گل‌محمدی برای ۱۲ بازی باقی مانده باشد.

او علاوه بر تکنیک و دوندگی، از فیزیک مناسبی هم برخوردار است و با قد و قامت ۱۹۰ سانتی‌متری، استایل یک مهاجم نوک مناسب داراست؛ هرچند که همه این موارد امیدواری روی شروع تمرینات اوست و همه چیز در آینده و بازیهای رسمی نشان داده خواهد شد.

1798186

نکته مهم این است که زمان دوری لئوناردو پریرا از میادین نسبت به یورگن لوکادیا کمتر بوده و او از نظر جسمانی هم شرایط بهتری را نسبت به مهاجم هلندی در بدو ورود به ایران نشان داده که این موضوع برای خرید زمستانی، یک مزیت محسوب می‌شود.

البته یحیی برای استفاده از پریرا در آبادان، دو جلسه تمرینی دیک را هم برای او خواهد داشت و در نهایت در مورد این بازیکن تصمیم‌گیری می‌کند؛ تصمیم سرنوشت‌سازی که شاید پرسپولیس را به سیستم بازی با مهاجم تخصصی بازگرداند.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید