بارش برف و باران در استان تهران از فردا

0
74


|


۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۱۶:۴۳:۲۸

|

|

از اواخر وقت دوشنبه تا پایان هفته با فعالیت متناوب سامانه بارشی افزایشی ابر و در بعضی ساعات بارش برف و باران در سطح استان، در نیمه شمالی بارش برف و در ارتفاعات برف و کولاک گاهی همراه با مه پیش بینی می‌شود.


بارش برف و باران در استان تهران از فردا


|


۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۱۶:۴۳:۲۸

سازمان هواشناسی استان تهران امروز با صدور هشدار سطح زرد از فعالیت سامانه بارشی و وزش باد شدید از بعدازظهر دوشنبه تا روز پنجشنبه خبر داد. 

​به گزارش فارس، با بررسی نقشه‌های هواشناسی این سازمان، طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد ملایم پیش‌بینی می‌شود. 

برای امروز و فردا در صورت عدم مهار منابع آلاینده های جوی به دلیل عدم وزش باد قابل ملاحظه، غبار رقیق دور از انتظار نخواهد بود. 

با ورود سامانه بارشی جدید از اواخر وقت دوشنبه تا پایان هفته با فعالیت متناوب سامانه بارشی افزایشی ابر و در بعضی ساعات بارش برف و باران در سطح استان، در نیمه شمالی بارش برف در ارتفاعات برف و کولاک گاهی همراه با مه پیش بینی می شود.

عمده بارش‌ها برای اواخر وقت دوشنبه و طی روز سه شنبه در مرکز و نیمه جنوبی به صورت بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق و روز پنجشنبه به صورت برف و باران می‌باشد.

امروز در نواحی شرقی و ارتفاعات و از اواخر وقت سه شنبه و طی روز چهارشنبه تا صبح پنجشنبه در سطح استان وزش باد به ویژه در بخش‌های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید مورد انتظار است. 

تا روز سه شنبه شاهد افزایش نسبی دما خواهیم بود و سپس تا پایان هفته روند کاهش تدریجی دما پیش بینی می شود.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید