خانه اخبار جهان مرد معتاد برادرش را قربانی اختلاف مالی کرد

مرد معتاد برادرش را قربانی اختلاف مالی کرد

0
مرد معتاد برادرش را قربانی اختلاف مالی کرد

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۰۸:۳۰:۳۲

|

|

متهم درباره انگیزه برادرکشی گفت: مدتی بود با برادرم اختلاف مالی داشتم. او مبلغی به من بدهکار بود و هر زمانی طلبم را درخواست می‌کردم، امروز و فردا می‌کرد.
مرد معتاد برادرش را قربانی اختلاف مالی کرد


|


۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۰۸:۳۰:۳۲

مردی معتاد در تهران به خاطر اختلاف مالی در درگیری خونینی، برادرش را به قتل رساند.

به گزارش «جوان»، ساعت یک بامداد دیروز شنبه مأموران پلیس تهران به قاضی محمد‌جواد شفیعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران خبر دادند مرد جوان زخمی پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات فوت کرده‌است.

با اعلام این خبر، بازپرس جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی بیمارستان شدند و تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند. تیم جنایی در بیمارستان با جسد مرد ۳۹ ساله‌ای به نام حامد روبه‌رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده‌بود. بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد مقتول آرایشگر بوده که ساعت ۱۱ شب در درگیری با برادر معتادش زخمی و برای درمان به بیمارستان منتقل می‌شود، اما دو ساعت بعد بر اثر شدت خونریزی فوت می‌کند. در حالی که تحقیقات پلیسی حکایت از آن داشت درگیری مرگبار دو برادر به خاطر اختلاف مالی ناچیزی بوده‌است، مأموران قاتل فراری را تحت تعقیب قرار دادند و در نهایت چند ساعت بعد وی را در یکی از خیابان‌های شرقی تهران بازداشت و به اداره پلیس منتقل کردند. متهم ۳۵‌ساله در بازجویی‌ها با اظهار پشیمانی به قتل برادرش اعتراف کرد و در توضیح ماجرا گفت: «مدتی بود با برادرم اختلاف مالی داشتم. او مبلغی به من بدهکار بود و هر زمانی طلبم را درخواست می‌کردم، امروز و فردا می‌کرد. شب حادثه برای گرفتن طلبم در خانه‌اش رفتم و از او خواستم پولم را پس دهد، اما گفت پول ندارد و بعداً طلبم را می‌دهد. همین موضوع باعث درگیری ما شد و من هم با چاقو ضربه‌ای به او زدم، اما قصد قتل برادرم را نداشتم.»

متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس جنایی در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.

 


[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید