نکونام و گل‌محمدی آشتی کردند

0
92کد خبر : ۱۸۶۸۶۹۵ |
۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲ |
۳٫۸K بازدید |

۰
دیدگاه

معاون حقوقی فولاد :


معاون حقوقی باشگاه فولاد می‌گوید تلاش آنها برای توافق با پرسپولیس و حل دوستانه ماجراهای این بازی است.

نکونام و گل‌محمدی آشتی کردند

به گزارش “ورزش سه”، عارف عارف‌نیا معاون حقوقی باشگاه فولاد پس از جلسه کمیته انضباطی پیرامون اتفاقات بازی پرسپولیس، در خارج از فدراسیون در این خصوص گفت: اتفاق خاصی رخ نداده بود و اتفاق روتین و معمول فوتبالی بود که همه جا اتفاق می‌افتد. دوستان پرسپولیس از ما توضیح خواستند. گزارش ناظر بازی را مطالعه کردیم، یک لایحه تکمیلی تقدیم کمیته انضباطی ارائه خواهیم کرد تا از حقوق باشگاه فولاد دفاع کنیم.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون ناظر بازی عنوان کرد: می‌دانیم در گزارش چه چیزی قید شده بود اما نمی‌توانیم بگوییم. لایحه دفاعی را تکمیل خواهیم کرد.

عارف نیا راجع به ورود زودتر نسبت به نفرات باشگاه پرسپولیس گف: طبیعی است هر دو تیم نمی‌توانیم در جلسه نباشیم و باید اول اظهارات یکی را بگیرند و بعد تیم بعدی بیاید.

1763920

معاون حقوقی فولاد درباره ادعای پرسپولیس مبنی بر پرتاب توپ اضافه به زمین توضیح داد: چنین چیزی از پیش تعیین شده نبود. کار من حقوقی است و نباید در مورد مسائل ورزشی اظهارنظر کنم. اما تا جایی که من در جریان هستم، کسانی که در آنجا بودند و لیدر هم نبودند و کسانی بودند که پلاکارد و این چیزها را وصل می‌کردند، توپ انداختند داخل زمین. ما رئیس کانون هواداران را خواستیم و آمد توضیحاتش را داد. از شخصی که این کار را انجام داد، تعهد گرفتیم و سعی می‌کنیم با این مسائل برخورد کنیم.

وی با اشاره به نفرات دعوت شده از فولاد به کمیته انضباطی گفت: آقای علوی و مدیرعامل ما دعوت شدند و من به نیابت از مدیرعامل اینجا هستم.

او در مورد شکایت از یحیی گل‌محمدی عنوان کرد: ما قرار بود شکایتی انجام دهیم اما خود آقای گل‌محمدی و آقای نکونام صحبتهایی انجام دادند و امیدوارم اصلا کار به شکایت ختم نشود. چون هر دو جزو افتخارات فوتبال ایران هستند و پرسپولیس و فولاد هم فکر نمی‌کنم بیش از این اتفاقات بدی برایشان رخ دهد. سعی می‌کنیم دوستانه موضوع را حل کنیم.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید