اینزاگی: بدون تردید نمایش فوق‌العاده‌ای داشتیم

0
82کد خبر : ۱۸۶۸۷۹۴ |
۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۳ |
۱۳۱ بازدید |

۰
دیدگاه


سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، از اینکه تیمش در سه هفته، دو بار میلان را شکست داد، ابراز خوشحالی کرد.

اینزاگی: بدون تردید نمایش فوق‌العاده‌ای داشتیم

به گزارش “ورزش سه”، اینتری‌ها که سه هفته قبل در سوپرجام ۳-۰ میلان را شکست داده بودند، امشب هم موفق شدند با تک گل لائوتارو مارتینز حریف را از پیش رو بردارند و سیمونه معتقد است که شاگردانش در این دیدار کاملا برتر از حریف ظاهر شدند.
او به خبرنگاران گفت:”بدون تردید نمایش فوق‌العاده‌ای داشتیم. به بازیکنانم تبریک می گویم. آنها مصمم و متمرکز بودند. ما کاملا برتر بودیم و دو پیروزی در دربی در فاصله ۲۰ روز، دستاوردی است که ما می خواهیم با هواداران مان تقسیم کنیم.
ما اکنون با اعتماد به نفس منتظر دیدارهای پیش رو هستیم. لوکاکو و بروزوویچ بعد از چهار ماه برگشته اند. علی رغم غیبت آنها ما باز هم به مرحله حذفی چمپیونزلیگ، نیمه نهایی جام حذفی و رتبه دوم سری آ رسیدیم.”

1798819
اینزاگی همچنین در مورد لائوتارو مارتینز که تک گل پیروزی بخش تیمش را در دیدار امشب به ثمر رساند، گفت:”برای ۱۲ ماه، لائوتارو در سطحی شگفت انگیز با ثباتی فوق العاده بازی کرد. من حتی نمی توانستم به او استراحت بدهم چون لوکاکو و کوره آ مصدوم بودند. هرچند صحبت کردن فقط در مورد او درست نیست زیرا امروز کل تیم برتر از حریف بود و تماشای بازی شان لذت بخش بود.
تنها نکته منفی این بود که علی رغم چنین برتری، تنها با یک گل برتری تا پایان احتمال تغییر نتیجه وجود داشت. ما می توانستیم روی تمام کنندگی و ضربات آخر دقیق تر عمل کنیم.”
 منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید