خانه ورزشی توضیح جهانبخش درباره حرکتی که هلند را متعجب کرد

توضیح جهانبخش درباره حرکتی که هلند را متعجب کرد

0
توضیح جهانبخش درباره حرکتی که هلند را متعجب کرد

[ad_1]


کد خبر : 1868810 |
17 بهمن 1401 ساعت 10:19 |
3.2K بازدید |

0
دیدگاه

افتخار می‌کنم که پدر و مادرم در استادیوم بودند؛


علیرضا جهانبخش راز عدم ‌خوشحالی بعد از دو‌گلی که مقابل آیندهوون به ثمر رساند را فاش کرد.

توضیح جهانبخش درباره حرکتی که هلند را متعجب کرد

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا جهانبخش با تصمیم آرن اسلات در دیدار برابر آیندهوون کار را از روی نیمکت آغاز کرد اما در نیمه دوم وارد زمین شد و در نقش ناجی تیمش عمل کرد. جایی که او دو گل به ثمر رساند تا فاینورد در کورس قهرمانی متحمل یک شکست تلخ نشود.

جهانبخش بعد از بازی دیروز گفت: “شنیدم هواداران بعد از 2-2 شدن بازی نام من را صدا می‌زدند. خیلی خوب بود. از زمانی که در فاینورد بازی می کنم، کار من با فراز و نشیب همراه بوده است، اما این احساس را دارم که دی‌کویپ(استادیوم فاینورد) همیشه پشت من است.”

نکته جالب توجه درباره جهانبخش 29 ساله این بود که پدر و مادر و سایر خانواده اش در ورزشگاه حضور داشتند. او در این باره گفت:“من همیشه به آنها می گویم که دی‌کویپ زیباترین ورزشگاه هلند است. حالا آنها می توانند آن را تجربه کنند. این باعث افتخار من است.”

1798693

خانواده او در دقیقه 62 جهانبخش را دیدند که وارد زمین شد. شش دقیقه بعد، PSV توسط تورگان هازارد به گل دوم رسید و بازی تمام شده به نظر می رسید. اما از آنجایی که تیم مهمان به دلیل کارت قرمز با یک بازیکن کمتر به کار ادامه می‌داد، فاینورد امیدوار بود.

جهانبخش در ادامه گفت: “در واقع بعد از 2-2 می‌خواستم جشن بگیرم، اما بقیه بازیکنان به خاطر اینکه آنها هم می‌خواستند بازی را ببریم و نتیجه به 3-2 تغییر کند، دویدند و به وسط زمین رفتند. در واقع، این کار بهتری بود. ذهنیت در تیم فوق العاده قوی است.”

1798851

جهانبخش درباره عدم حضور در ترکیب اصلی فاینورد مقابل آیندهوون نیز گفت:”البته برایم سخت بود، من همیشه می خواهم کار را از ابتدا شروع کنم. اما همه این را می خواهند. ما در هر پست چندین بازیکن خوب داریم. و برای دو پست بال کناری ما در مجموع پنج گزینه داریم.”

جهانبخش در پایان گفت: “همه آن‌ها وینگرهای در سطح بالایی هستند. ما همدیگر را قوی‌تر می‌کنیم. به همین دلیل در اوج هستیم. علاوه بر این، در فصلی طولانی که در آن هنوز در سه جبهه رقابت می‌کنیم، به یکدیگر نیاز داریم. ترجیح می‌دهم در همه مسابقات بازی کنم و اگر بازی نکنم، آماده هستم که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بروم تا تفاوت ایجاد کنم.”

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید