لحظه ای از غم و اندوه بزرگ در پخش زنده

0
77کد خبر : ۱۸۶۹۲۰۳ |
۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴ |
۱٫۸K بازدید |

۰
دیدگاه

مجری وقتی شنید جسد دروازه‌بان مالاتیا پیدا شده گریست


در آرامش استراحت کن ما تو را فراموش نمی کنیم، ای مرد زیبا. این بخشی از بیانیه مالاتیا در واکنش به مرگ ایوب است.

لحظه ای از غم و اندوه بزرگ در پخش زنده

به گزارش “ورزش سه”، مرگ دروازه بان ینی مالاتیا اسپور که زیر آوار مانده بود، به طرز دراماتیکی اعلام شد، پس از آنکه تلاش ها برای جست و جوی احمد ایوب ترک‌آصلان که در جریان زلزله اخیر ترکیه، زیر آوار مانده بود، با یافتن پیکر بی جان وی خاتمه یافت.

کبری، ترک‌آصلان همسر ایوب ساعاتی پیش در صفحه اجتماعی خود ویدیویی منتشر کرده و با اشک از شرایط بدی که در محل حادثه وجود دارد صحبت کرد. او در حالی که شرایط روحی خوبی نداشت گفت:” لطفا کمک کنید. اینجا هیچ چیز وجود ندارد و کسی هم نمی تواند او را از زیر آوار بیرون بکشد. کل ساختمان ویران شده است.”

1799630
ییلماز وورال، مدیر فنی مالاتیا اسپور با چشمانی اشکبار مرگ ایوب را تایید کرد؛ در این لحظه مجری برنامه نیز ناگهان از شدت ناراحتی اشک ریخت تا لحظه ای دراماتیک را شاهد باشیم.

رسانه های ترکیه اکنون از پیدا شدن جسد بی جان ایوب ترک‌آصلان خبر داده اند. این خبر از سوی باشگاهی که او در آن بازی می کرد نیز تایید شده است.

رسانه رسمی ینی مالاتیا اسپور که به خاطر شرایط اخیر، هزاران بازدید کننده جدید پیدا کرده با تایید خبر مرگ ایوب نوشت: احمد ایوب ترک‌آصلان، دروازه بان تیم ما که در جریان زمین لرزه اخیر، زیر آوار مانده بود، جان خود را از دست داد. آسوده بخوابی ایوب… ما هیچ وقت تو را فراموش نمی کنیم…”

1799633

خبر پیدا شدن جسد ترک‌آصلان توسط ییلماز وورال، مدیر فنی مالاتیا اسپور اعلام شد. این لحظه تلخ به قدری مجری تلویزیون را تحت تاثیر قرار داد که در برنامه زنده نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد و به خاطر مرگ ایوب گریه کرد.

1799632منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید