این هفته بازی مرگ و زندگی داریم، حمایت کنید!

0
65کد خبر : ۱۸۶۹۷۴۵ |
۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴ |
۳٫۹K بازدید |

۰
دیدگاه

دهقانی: پنالتی گرفته می‌شد شرایط فرق می‌کرد


هافبک نفت از عملکرد فنی این تیم دفاع می کند و می گوید مشکلات باعث عدم تمرکز و نتیجه گیری است.

این هفته بازی مرگ و زندگی داریم، حمایت کنید!

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در هفته نوزدهم لیگ برتر بعد از دو بازی کلین‌شیت و شکست‌ناپذیری مقابل هوادار و پیکان، مغلوب استقلال شد تا همچنان شرایطش برای بقا دشوار باشد.

رضا دهقانی، هافبک با سابقه نفت در این مورد به خبرنگار ما گفت: بازی پر فشاری بود و نمایش خوبی داشتیم اما به خاطر یکسری مشکلات و شرایط مالی نتیجه اینگونه رقم خورد ولی از لحاظ فنی مقابل استقلال، تیم قابل احترامی بودیم و نمایش خوبی داشتیم، اگر دقایق ابتدایی گل نمی‌خوردیم و پنالتی ما گرفته می‌شد، شرایط به کلی تغییر می‌کرد.

اين بازیکن در خصوص نارضایتی هواداران نفت مسجد سلیمان از وضعیت این تیم عنوان کرد: ناراحتی هواداران طبیعی است و به آنها حق می‌دهیم از شرایط تیم رضایت نداشته باشند. به نظرم تنها دلخوشی مردم مسجد سلیمان، همین تیم است اما فقط بازیکنان مقصر وضعیت فعلی نیستند. طبیعتا مسائل مالی برای فوتبالیست مهم است. اگر بازیکنان دغدغه مالی داشته باشند، در ذهن و عملکردش تاثیر می‌گذارد، اما به هر حال تلاش می‌کنیم که در مقابل صنعت نفت به پیروزی برسیم. این دیدار فراتر از یک بازی سه یا حتی شش امتیازی است.

وی در رابطه با مشکل گلزنی و عملکرد نفت مسجد سلیمان، عنوان کرد: عملکرد خط هجومی تیم از لحاظ تعداد گل و پاس بسیار خوب است اما تغییرات کادرفنی و به دنبال آن بازی با سیستم های متفاوت، در عملکرد تیم نقش داشت. به شخصه خودم در پست های مختلف بازی کردم. عدم نتیجه گیری و شرایط جدول در روند گلزنی بچه‌ها تاثیر گذاشته چرا که آنها با استرس بازی می‌کنند.

دهقانی در پایان افزود: دیدار این هفته ما مقابل صنعت نفت بازی مرگ و زندگی است، ما  در این جدال، محکوم به برد هستیم‌. هواداران ما در این بازی حضور خواهند داشت امیدوارم در کنار آنها پیروزی‌مان را جشن بگیریم‌‌ و وضعیت تیم را در جدول بهتر کنیم. آنهایی که فهم و درک درستی از فوتبال دارند، می‌دانند که تیم ما تا چه اندازه با کیفیت است.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید