خانه ورزشی مرگ یک ورزشکار دیگر در زمین لرزه ترکیه

مرگ یک ورزشکار دیگر در زمین لرزه ترکیه

0
مرگ یک ورزشکار دیگر در زمین لرزه ترکیه

[ad_1]


کد خبر : 1870257 |
25 بهمن 1401 ساعت 01:00 |
4.4K بازدید |

0
دیدگاه

پیکر بی‌جان بسکتبالیست ترک از زیر آوار خارج شد


جسد نیلای آیدوغان، بسکتبالیست ترکیه‌ای از زیر آوار خارج شد تا او نیز به جمع ورزشکارانی اضافه شود که در زلزله اخیر جان خود را از دست دادند.

مرگ یک ورزشکار دیگر در زمین لرزه ترکیه

به گزارش “ورزش سه”، آیدوغان 30 ساله که برای تیم دانشگاه چانکایا در سوپر لیگ بسکتبال زنان ترکیه بازی می کرد برای دیدار با مادربزرگ خود راهی مالاتیا شده بود که قربان زمین لرزه اخیر شده و زیر آوار ماند.

جسد این بسکتبالیست امروز از زیر آوار پیدا شد و این در حالی است که جست و جو در صدها شهر ترکیه و شمال سوریه برای یافتن افردی که هنوز زیر آوار هستند و اطلاعی از زنده بودن آنها در دست نیست، ادامه دارد.

فدراسیون بسکتبال ترکیه در پیامی با ابراز تاسف و ناراحتی عمیق خود، خبر مرگ نیلای آیدوغان را تایید کرد. در این پیام آمده است:
“با نهایت اندوه مطلع شدیم که نیلای آیدوغان، ملی پوش تیم دانشگاه کانکایا از تیم های حاضر در سوپر لیگ زنان ترکیه، در زمین لرزه اخیر جان خود را از دست داده است.”

زمین لرزه اخیر باعث مرگ بیش از 35 هزار نفر در کشورهای ترکیه و سوریه شده است. در میان قربانیان این حادثه ورزشکاران زیادی هم دیده می شود. در این میان تلاش ها برای یافتن کریستین آتسو، بازیکن هاتای اسپور همچنان ادامه دارد؛ این در حالی است که برخی منابع اخیرا از پیدا شدن او و بستری شدنش در بیمارستان خبر داده بودند که صحت نداشت.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید