نمازجمعه پادزهر فضای مجازی است

0
71


|


۱۴۰۱/۱۱/۲۶ ۱۱:۲۱:۴۰

|

|


رئیس دفتر مقام معظم رهبری:رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: می‌بینیم که در اربعین و عاشورا با بلند شدن یک پرچم امام جوانان دور یکدیگر جمع می‌شوند و هرچه دشمن رشته می‌کند پنبه می‌کنند.


نمازجمعه پادزهر فضای مجازی است


|


۱۴۰۱/۱۱/۲۶ ۱۱:۲۱:۴۰

محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم بهره‌برداری از ۷۵۰۰ طرح محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه خانواده پهلوی ثروت انبوهی را با خود بردند گفت: در ۹ اسفند امام خمینی فرمان ایجاد بنیاد مستضعفان و جمع آوری اموال را صادر کردند.

وی ادامه داد: فضای مجازی جوانان ما را تهدید می‌کند و این فضا بسیار خطرناک است البته پادزهر آن نماز جمعه، اعتکاف، اربعین و عاشورا است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: می‌بینیم که در اربعین و عاشورا با بلند شدن یک پرچم امام جوانان دور یکدیگر جمع می‌شوند و هرچه دشمن رشته می‌کند پنبه می‌کنند.

محمدی گلپایگانی با بیان اینکه باید مراتب علمی در کشور بالا رود گفت: اگر می‌خواهیم جوانان خود را بیمه کنیم باید پای جوانان را به مساجد باز کنیم و برای پیروزی بر دشمن باید مراتب علم و دانش را در کشور بالا ببریم در حال حاضر تکنولوژی و علم در خدمت دشمنان است.

وی با بیان اینکه کمک به مردم برکات بسیاری دارد گفت: ساخت راه آهن، سد سازی از جمله این برکات است و امیدواریم بنیاد مستضعفان کارنامه قابل قبولی داشته باشد.

 منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید