آرتتا اذیت کردن را هم از گواردیولا یاد گرفت! (عکس)

0
88کد خبر : ۱۸۷۰۶۷۳ |
۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۸ |
۲۳٫۵K بازدید |

۰
دیدگاه


درگیری میکل آرتتا و کوین دی بروینه در دقیقه ۵۰، یکی از اتفاقات قابل توجه دیدار امشب آرسنال- منچسترسیتی بود.

آرتتا اذیت کردن را هم از گواردیولا یاد گرفت! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، امشب آرسنال و منچسترسیتی در حساس‌ترین دیدار فصل لیگ برتر مقابل هم قرار گرفتند و همانطور که انتظار می‌رفت، این دیدار خالی از تنش و درگیری هم نبود. 
اما یکی از مهمترین درگیری‌های بازی نه بین بازیکنان دو تیم، که بین میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، و کوین دی‌بروینه، ستاره سیتی بود.
در دقیقه ۵۰ بازی که توپ مقابل نیمکت آرسنال به سود سیتی به بیرون رفت و دی بروینه که برای به جریان انداختن بازی عجله داشت، به دنبال توپ رفت اما آرتتا با ضربه توپ را به کمی دورتر فرستاد؛ حرکتی که عصبانیت ستاره بلژیکی را به همراه داشت و او با هل دادن آرسنال و بعد تهدید کردن او، به این حرکت واکنش نشان داد.

18023291802330
آرتتا که به نظر می رسید از این رفتار دی‌بروینه غافلگیر شده، سعی کرد کنترل خود را حفظ کند تا این درگیری به دعوای بزرگتری منجر نشود.
این حرکت آرتتا البته یادآوری دو درگیری معروف پپ گواردیولا هم بود. یک بار در زمان حضورش در بارسا که در یکی از ال کلاسیکوهای پرتنش آن سال‌ها، اجازه نداد کریس رونالدو بازی را سریع به گردش بیندازد و ستاره پرتغالی هم او را هل داد و بار دوم در اولین فصل حضورش در سیتی و در دربی منچستر که باز هم با گرفتن توپ، اجازه نداد وین رونی کار را برای یونایتد دنبال کند و این باعث عصبانیت شدید ستاره شیاطین سرخ شد.

1802332

1802331منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید