اسکی قهرمانی جهان| پایان کار ایرانی‌ها با تاریخ‌سازی

0
70کد خبر : ۱۸۷۱۳۰۴ |
۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷ |
۴۹۸ بازدید |

۰
دیدگاه

کسب رتبه ۵۲ کیادربندسری در مارپیچ کوچک


در آخرین روز از رقابت‌های اسکی آلپاین قهرمانی جهان، محمد کیادربندسری موفق شد در پایان مانش(دور) دوم مارپیچ کوچک در جایگاه پنجاه و دوم قرار گیرد.

اسکی قهرمانی جهان|  پایان کار ایرانی‌ها با تاریخ‌سازی

به گزارش ورزش سه به نقل از فارس، مانش(دور) دوم رقابت‌های مارپیچ کوچک اسکی آلپاین قهرمانی جهان دقایقی پیش به میزبانی کشور فرانسه برگزار شد و محمد کیادربندسری نماینده شایسته کشورمان با کسب رتبه ۵۲ به کار خود در این مسابقات پایان داد.

بر این اساس پرونده حضور تیم ملی اسکی ایران در این رقابتها با تاریخ سازی نمایندگان کشورمان در مارپیچ کوچک و راه یابی دو نماینده به مرحله نهایی این مسابقات برای نخستین بار در تاریخ اسکی ایران، بسته شد.

تیم ملی اسکی آلپاین کشورمان در دو بخش بانوان و آقایان با ترکیب مجموع ۸ ورزشکار و در دو رشته مارپیچ بزرگ و مارپیچ کوچک در این مسابقات حضور پیدا کرده بود.

محمد کیادربندسری ، محمد ساوه شمشکی ، مرتضی جعفری و امیرعلی علیزاده در بخش مردان و مریم کیاشمشکی، صدف ساوه شمشکی ،ثمین علیزاده و مرجان کلهر در بخش بانوان ترکیب تیم ملی مردان و بانوان کشورمان را تشکیل دادند.

علیداد ساوه شمشکی به عنوان سرپرست ، باقر کلهر سرمربی آقایان، وحید حسن خانی ، حامد کیاشمشکی و مریم حق بین نیز به عنوان مربی بانوان در کنار تیم بودند.

 منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید